Potwierdzone! Od 16 września nowy zakaz. Obejmuje wszystkich

Udostępnij:

Ministerstwo infrastruktury wprowadza nowy zakaz, wiceminister Marcin Horała potwierdził, że wejdzie on w życie już od 16 września.

W studiu Polsat News gościł wiceminister infrastruktury Marcin Horała, który wyznał już już niedługo w życie wejdzie nowy zakaz. Ta zapowiedź zmartwi z pewności wielu z nasz , gdyż będzie on bardzo uciążliwy. Chodzi o kolejny zakaz lotów i zmianę państw nim objętych.

Czytaj też: Ministerstwo Zdrowia nie dało rady dłużej tuszować. Prawda ujrzała światło dzienne

Ministerstwo infrastruktury wprowadza nowy zakaz, wiceminister Marcin Horała podał datę

“To jest wstępny projekt przed konsultacjami międzyresortowymi. On po weekendzie będzie zaktualizowany o nowe dane” – stwierdził podczas wywiadu w Polsat News wiceminister infrastruktury Marcin Horała. Według niego cały czas jest konieczne wprowadzanie kolejnych zmian. Sytuacja jest na bieżąco monitorowana.

Zobacz również: Pilne: Jeszcze we wrześniu potężna reforma wchodzi w życie! Media ujawniły plan rządu

Wiceminister zaznaczył, że zakaz lotów ureguluje się w najnowszym rozporządzeniu, obowiązującym między 16, a 29 września. Listę państw objętych zakazem lotów poznamy dopiero po weekendzie.

“Zakaz lotów jest instrumentem, który zmniejsza prawdopodobieństwo przeniesienia epidemii do Polski. […] Wstępnie planujemy znieść obostrzenia w stosunku do 14 państw i niestety musimy wprowadzić do jednego, ale dość istotnego, bo do Francji” – dodał wiceminister Horała.

Całkowity zakaz lotów będzie obowiązywał tym razem w stosunku do 7 krajów, Francji, Hiszpanii, Luksemburga, Bośni i Hercegowiny, Kosowa, Czarnogóry, a także Mołdawii.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Lech Wałęsa oszalał? Polacy w szoku po tym co napisał

Jackowski ostrzega Polaków. Przerażające słowa o premierze

Na jesień wszystko się zmieni. Władza szykuje gigantyczne zmiany

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *