Wstrząsające nagranie z polskiej podstawówki! Ojciec wpadł w szał, córka błagała by przestał

Udostępnij:

Koronawirus: Przerażające nagranie znalazło się na portalu społecznościowym Facebook, ojciec wtargnął do szkoły, córka błagała żeby przestał, nie posłuchał.

To nagranie z szybkością błyskawicy obiegło polskie media. W serwisie Facebook zdecydowano się na publikację krótkiego filmu, na którym mężczyzna wtargnął niemal siłą do szkoły swojej córki i zaczął się awanturować. Mimo próśb i błagań swojego dziecka, ojciec nie przestawał i coraz bardziej się nakręcał. Sceny na nagraniu są naprawdę intensywne.

Czytaj też: Ministerstwo Zdrowia nie dało rady dłużej tuszować. Prawda ujrzała światło dzienne

Koronawirus: Przerażające nagranie z serwisu Facebook, ojciec wtargnął do szkoły

Agresywny ojciec jednego z uczących się w tej szkole dzieci wtargnął na przerwie na teren placówki i mimo usilnych próśb córki nie przestawał agresywnie się zachowywać. Namawiał wszystkie dzieci do zdejmowania maseczek. Dyrekcja szkoły w końcu wezwała policję.

Zobacz również: Pilne: Jeszcze we wrześniu potężna reforma wchodzi w życie! Media ujawniły plan rządu

“Zdejmijcie te maski, To jest manipulacja! Chcą nam wszczepić czipy!, To jest jeden wielki spisek” – wydzierał się do dzieci mężczyzna.

Całe zajście miało miejsce w miejscowości Koluszki w województwie łódzkim. Mężczyzna rzucał wyzwiskami, a także obelgami w stronę osób stosujących się do zaleceń Sanepidu. W pewnym momencie został obezwładniony przez jednego z nauczycieli i wyprowadzony z budynku. Tam przejęła go policja. Nadgorliwy ojciec stanie teraz przed sądem i odpowie za niewłaściwe zachowanie się w miejscu publicznym, a także za zakłócanie spokoju. Nagranie ze szkoły znajdziecie poniżej.

Brawo dla tego pana!!!!

Opublikowany przez Tomasza Pilcha Poniedziałek, 7 września 2020

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Lech Wałęsa oszalał? Polacy w szoku po tym co napisał

Jackowski ostrzega Polaków. Przerażające słowa o premierze

Na jesień wszystko się zmieni. Władza szykuje gigantyczne zmiany

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *