Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Udostępnij:

11 września 2001 roku i ataki na WTC w Nowym Jorku na zawsze pozostaną w naszej pamięci, jednak przez lata wypłynęły różne teorie na ten temat. Czy można było uniknąć tej tragedii? Oraz kto tak naprawdę stał za zamachami?

Jedną z najpopularniejszych teorii spiskowych odnośnie wydarzeń z 11 września 2001 roku jest ta, że to rząd Stanów Zjednoczonych stoi za zamachami na World Trade Center, a także Pentagon. Taki czyn miał być idealnym pretekstem do wywołania wojny w Afganistanie. A następnie pod przykrywką walki z terroryzmem także w Iraku, gdzie znajdują się olbrzymie złoża ropy naftowej i gazu ziemnego. Liczni specjaliści wykryli szereg nieprawidłowości w prowadzonym w tej sprawie śledztwie. Do dnia dzisiejszego wielu z nich domaga się ponownego wznowienia postępowania.

Czytaj też: Największe polskie gwiazdy bez matury! Nie do wiary…

Teorie na temat 11 września 2001 i ataków na WTC w Nowym Jorku

Kolejną teorią mającą zaprzeczyć, że to Osama Bin Laden i jego Al-Kaida stoją za zamachami, jest fakt, że na długo przed Nowym Jorkiem i Pentagonem o planach zamachów miały wiedzieć różne osoby. Jedną z nich miał być publicysta Miltoni Bill Cooper. Podczas wywiadu udzielonego w jednej ze stacji radiowych przestrzegał przed wiarą w ataki terrorystyczne ze strony Al-Kaidy.

Zobacz również: Wystarczy jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

“Jeśli usłyszycie, że stoi za tym Osama bin Laden, nie wierzcie w to! Trwa wielki projekt inżynierii społecznej, którego celem jest zmiana poglądów i nastawienia ludzi na całym świecie, szczególnie w USA, co ma pomóc we wprowadzeniu ogólnoświatowego socjalistycznego rządu totalitarnego” – wyznał w jednym z wywiadów, którego udzielił na kilka miesięcy przed wydarzeniami z 11 września, Miltoni Bill Cooper.

Kilka tygodni później mężczyzna został zastrzelony przez policjanta. Wszystko miało mieć miejsce podczas próby zatrzymania Miltoniego, w związku z zarzutami o niepłacenie podatków.

Źródło: Wp

Polecamy także:

W to kłamstwo uwierzyły tysiące! Teraz nie ma żadnych wątpliwości. Eksperci przerwali milczenie

Przerwała milczenie i wyznała przerażającą prawdę. Słowa przyjaciółki mamy Madzi budzą grozę

Wstrząsające nagranie z polskiej podstawówki! Ojciec wpadł w szał, córka błagała by przestał

, , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *