Kupujesz kurczaki w marketach? Po tym filmie przestaniesz. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Udostępnij:

Jeżeli kupujesz kurczaki z marketów, gdy zobaczysz to nagranie opublikowane w serwisie YouTube, to przestaniesz. Naprawdę przerażające sceny.

The Association for the Protection of Animals: Animal Equality od lat walczy o prawa zwierząt hodowlanych. W międzyczasie wielokrotnie przedostawali się do zakładów produkcyjnych i hodowli zwierząt. Tym razem szpieg organizacji dał radę przemycić ukrytą kamerę do masowej wylęgarni kurcząt. To co zarejestrowała kamera jest po prostu potworne. Tylko osoby o stalowych nerwach powinny oglądać film, który prezentujemy poniżej.

Czytaj też: Rozpakowała mięso z Biedronki i natychmiast zaczęła nagrywać. Okropność!

Jeżeli kupujesz kurczaki z marketów, gdy zobaczysz to nagranie z YouTube, przestaniesz

Pracownik fundacji przedostał się do wylęgarni kurcząt i nagrał cały nieludzki proces jakiemu poddawane są małe pisklęta. Nagrano wszystko od momentu wyklucia, przez karmienie, szczepienie i bezlitosną selekcję. Pokazano też co dzieje się z kurczaczkami, które nie spełniają wymogów, albo miały problem z wykluciem. A wszystko to dzieje się jeszcze w pierwszym dniu ich życia. W momencie, w którym potrzebują ciepła i ochrony kurzej mamy.

Zobacz również: Cudem przeżył zamach. Gdy odebrał telefon cały jego świat runął

Całość jest tak odrażająca, że oglądając to nagranie można odnieść wrażenie, że pracujący w wylęgarni ludzie nie traktują w ogóle kurcząt jak żywe stworzenia. Na szczęście dzięki odwadze ludzi pracujących w takich organizacjach jak The Association for the Protection of Animals: Animal Equality możemy się dowiedzieć jak ten proceder wygląda naprawdę.

Źródło: Webniusy

Polecamy także:

Masz to w domu lub ogrodzie? Może być warte majątek. Płacą nawet 100 tysięcy złotych za próbkę

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy bez matury! Nie do wiary…

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *