Rozpakowała mięso z Biedronki i natychmiast zaczęła nagrywać. Okropność!

Udostępnij:

Biedronka oszukuje klientów, w serwisie Facebook zostało opublikowane nagranie, na którym pokazane jest mięso z Biedronki. Taki proceder jest oburzający.

W serwisie Facebook niedawno zostało opublikowane nagranie, które oburzy każdego klienta sieci dyskontów Biedronka. Użytkownik Facebooka postanowił podzielić się tym z innymi, dlatego po zakupie mięsa z kurczaka z Biedronki nagrał filmik, który może wstrząsnąć całym krajem. Aż trudno uwierzyć, że takla sytuacja mogła mieć miejsce w Polsce.

Czytaj też: Cudem przeżył zamach. Gdy odebrał telefon cały jego świat runął

Biedronka oszukuje klientów, na Facebook pokazano mięso ze sklepu, oburzające!

Mężczyzna kupił w sieci Biedronka mięso, filet z piersi z kurczaka i przyniósł go do domu, jednak po uważnym przyjrzeniu się mu, wraz z żoną uznali, że coś jest nie tak. Dlatego postanowili uwiecznić całą sytuację na nagraniu, które zamieszczono następnie w mediach społecznościowych.

Zobacz również: Masz to w domu lub ogrodzie? Może być warte majątek. Płacą nawet 100 tysięcy złotych za próbkę

Biedronka jest z pewnością jedną z najpopularniejszych i największych sieci sklepów w kraju, jednak mimo wszystko, a może przede wszystkim dlatego takie sytuacje nie powinny mieć tam miejsca.

Cena mięsa była ustalona zgodnie z wagą opakowania, na którym podane było ponad pół kilograma. Jednak po wrzuceniu go na wagę okazało się, że całość waży jedynie 335 g. Czyli o 175 g mniej niż było napisane na opakowaniu. Czy to oznacza, że sieć sklepów Biedronka chce nas oszukać, czy był to zwykły przypadek?

W Biedronka 🐞 😁 udostępnisz?

Opublikowany przez Maksa Wójcika Wtorek, 1 września 2020

Źródło: Webniusy

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *