Wystarczy jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

Udostępnij:

W ostatnich latach zdrowe odżywianie staje się w naszym kraju popularne, ludzie szukają kolejnego zdrowotnego panaceum, kombucha jest jednym z nich.

Już kilka lat temu w USA na popularności zaczęła zyskiwać kombucha, a produktów z nią w składzie można było naliczyć dziesiątki, jeżeli nie setki. Teraz ten trend powoli przychodzi także do naszego kraju i kombucha staje się szerzej dostępna. Kombucha, znana także jako Grzyb Herbaciany jest używana od tysiącleci na Dalekim Wschodzie, gdzie uchodzi za remedium na wiele dolegliwości.

Czytaj też: W to kłamstwo uwierzyły tysiące! Teraz nie ma żadnych wątpliwości. Eksperci przerwali milczenie

Zdrowe odżywianie: Kombucha powinna zwrócić Twoją uwagę

Kombucha wygląda trochę jak meduza, na szczęście nie trzeba jej spożywać. Wystarczy przygotować napar na bazie zielonej, bądź czarnej herbaty, dodać do niech grzyb i zostawić na tydzień. Napój lekko sfermentuje, powstanie dzięki temu lekko gazowany napar, który może zaskoczyć was, pozytywnie, swoim smakiem.

Zobacz również: Przerwała milczenie i wyznała przerażającą prawdę. Słowa przyjaciółki mamy Madzi budzą grozę

Tak przygotowany napój ma właściwości przeczyszczające, a także detoksykacyjne. Działa pozytywnie na skórę, po kilku tygodniach stosowania powinny zniknąć wszystkie zaskórniaki, a także podrażnienia. Zmniejsza również wpływ wolnych rodników oraz substancji toksycznych.

Napar z kombuchy dodatkowo wzmacnia odporność organizmu, a także reguluje ciśnienie krwi, pracę trzustki i wątroby. Działa także znakomicie przy odchudzaniu. Ogranicza chęć jedzenia słodyczy i niezdrowych przekąsek. Jakby tego było mało poprawia samopoczucie i dodaje energii do działania.

Źródło: Smaker

Polecamy także:

Wstrząsające nagranie z polskiej podstawówki! Ojciec wpadł w szał, córka błagała by przestał

Tyle pieniędzy dostane Szumowski! Porażająca suma

Potwierdzone! Od 16 września nowy zakaz. Obejmuje wszystkich

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *