Szok! Jachira pogrążyła swoje ugrupowanie! Tego jeszcze nie było

Udostępnij:

Klaudia Jachira (Koalicja Obywatelska) powiedziała kilka gorzkich słów na temat swojego politycznego ugrupowania. Według posłanki z Wrocławia w jej partii brakuję przede wszystkim wewnętrznych rozmów. Kontrowersyjna deputowana miała w tym przypadku na myśli sytuację sprzed miesiąca, kiedy to doszło do głosowania w Sejmie nad podwyżkami dla polityków.

Wówczas to zdecydowana większość posłów Koalicji Europejskiej podjęło decyzję o poparciu zmian dla między innymi ich płac. Taki stan rzeczy nie spodobał się jednak Klaudi Jachirze.

Zobacz również: Masz to w domu lub ogrodzie? Może być warte majątek. Płacą nawet 100 tysięcy złotych za próbkę

Klaudia Jachira (Koalicja Obywatelska) powiedziała kilka gorzkich słów na temat swojego politycznego ugrupowania

Długo myślałam nad wydarzeniami sprzed miesiąca. Myślicie, że w sprawie głosowania przeciwko podwyżkom, ktoś się do mnie odezwał, chciał się ze mną spotkać, albo może ze wszystkimi, którzy głosowali inaczej? Nic podobnego. Niektórzy mówią, że wiele rzeczy Koalicji Obywatelskiej nie wychodzi dobrze. Ja myślę, że jest jedna rzecz, w której są naprawdę najlepsi na świecie: to jest milczenie i brak rozmowy wewnątrz klubu. Naprawdę w tym są genialni — przemawiała Jachira.

Stwierdziła, że w tej sytuacji nie może już dłużej milczeć.

A to wcale nie jest takie proste. Wiem co mówię, bo ja na przykład tak długo nie potrafię. Nawet jak sobie racjonalizuję pewne działania kierownictwa klubu – że przecież się starali, że zawsze można się pomylić, że nie zawsze wszystko musi wyjść, to tak się w którymś momencie sama ze sobą źle czuję, że dłużej nie mogę milczeć i muszę powiedzieć co czuję i co myślękontynuowała Klaudia Jachira.

Jachira przyznała, że zdaję sobie sprawę, że za swoje słowa może ponieść pewnego rodzaju konsekwencje.

Ale od miesiąca nikt nie zrobił prania, trochę już tego nazbierało. Wszystko to, co mówię, mówię z głębokiej troski o naszą formacjępodsumowała Jachira. 

Klaudia Jachira (Koalicja Obywatelska) powiedziała kilka gorzkich słów na temat swojego politycznego ugrupowania. Według posłanki z Wrocławia w jej parti...
Klaudia Jachira (Koalicja Obywatelska) powiedziała kilka gorzkich słów na temat swojego politycznego ugrupowania. Według posłanki z Wrocławia w jej parti…

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *