Wstrząsające słowa Kidawy-Błońskiej. Powiedziała co myśli o wyborcach PiS

Udostępnij:

Małgorzata Kidawa-Błońska w mocnych słowach wypowiedziała się na temat wyborców PiS. Zdaniem byłej kandydatki na urząd prezydenta z ramienia Koalicji Obywatelskiej – wyborcy PiS to osoby, które nie czytają gazet oraz nie korzystają z internetu. Jedynym źródłem ich informacji ma być Telewizja Polska. Stąd przede wszystkim ma wynikać ich poparcie dla partii Jarosława Kaczyńskiego. Słowa marszałek sejmu wywołały olbrzymią fale kontrowersji wśród odbiorców jej słów.

Czytaj też: Cudem przeżył zamach. Gdy odebrał telefon cały jego świat runął

Małgorzata Kidawa-Błońska w mocnych słowach wypowiedziała się na temat wyborców PiS.

Ja ich nie oceniam i nie chcę oceniać negatywnie – zaczęła Kidawa-Błońska.

– Te osoby nie czytają gazet, nie korzystają z internetu. Jedynym ich źródłem informacji o świecie i o Polsce jest tzw. Telewizja Publiczna. Jedynym źródłem.

Gdybym ja oglądała tylko jedną telewizję i codziennie słyszała jakąś jedną informację, do głowy by mi nie przyszło, że można kłamać codziennie – podkreśla.

Małgorzata Kidawa-Błońska wypowiedziała się także na temat związany z beneficjentami programu “Rodzina 500 plus”.

W każdym społeczeństwie są osoby, którym musimy pomagać, bo sobie nie dają rady. Ale pomagać w taki sposób, żeby je wyciągać z tego, że nie pracują, żeby miały szanse normalnie się rozwijać – mówiła.

Skoro oni zamykają się w tych domach, nie pracują, taki przykład dają swoim dzieciom. To jest kolejne pokolenie, które będzie wychowywane dokładnie w takim sam sposób.

Małgorzata Kidawa-Błońska w mocnych słowach wypowiedziała się na temat wyborców PiS. Padły bardzo nikczemne słowa na temat...
Małgorzata Kidawa-Błońska w mocnych słowach wypowiedziała się na temat wyborców PiS. Padły bardzo nikczemne słowa na temat…

Źródło: 4mens

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *