Przerażająca wizja Jackowskiego na temat koronawirusa. To się stanie już w październiku

Udostępnij:

Pandemia COVID-19 (koronawirus) w Polsce: Jasnowidz z Człuchowa,  Krzysztof Jackowski wypowiedział się ponownie na temat związany z koronawirusem. Od samego początku znany wizjoner starał się dzielić z fanami swoimi przemyśleniami oraz wizjami, które dotyczyły w ścisłym sensie zagrożenia pochodzącego od COVID-19.

Tym razem Jackowski powiedział kilka słów na temat drugiej fali pandemii oraz tego, co ona ma jego zdaniem ze sobą nieść.

Pandemia COVID-19 (koronawirus) w Polsce: Jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski o drugiej fali

Zobacz również: Masz to w domu lub ogrodzie? Może być warte majątek. Płacą nawet 100 tysięcy złotych za próbkę

Wielu ludzi, którzy się wypowiadają publicznie, mówi, że celem tej pandemii jest zaszczepienie nas na siłę. Ja uważam, że nie. Uważam, że to jest tylko przykrywka, ale też pewna nauka zdyscyplinowania społeczeństw na wypadek tego, co się może wydarzyć, a w moim odczuciu to się wydarzy. W mojej ocenie to długo nie może trwać, sytuacja staje się coraz bardziej przytłaczająca politycznie na świecie. Bardzo krótki jest to okres czasu, kiedy ta gra koronawirusem pokaże nam drugie dno. Chcę państwa wyczulić na to, że ten okres może się ujawnić już w październiku i listopadziepowiedział jasnowidz. 

Czytaj też: Cudem przeżył zamach. Gdy odebrał telefon cały jego świat runął

W moim odczuciu teraz polityka związana z tym wirusem nie będzie taka paniczna, jak była w marcu, kwietniu głównie, gdzie było to hasło “nie wychodź z domu”, gdzie mówiono nam o tak wielkich pomorach bardziej we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, we Francji, to nie będzie tak. Teraz będzie to wyglądało, że oczywiście będą zwiększone zachorowalności, ale to będzie pod kontrolą. (…) Nie będzie jakiegoś pomoru, plagi w tym drugim etapie. Ten drugi etap ma za zadanie, żebyśmy utrzymywali ten fason, w który uwierzyliśmy i który stosujemy bez zadawania pytańdodaje Jackowski.

Pandemia COVID-19 (koronawirus) w Polsce: Jasnowidz z Człuchowa,  Krzysztof Jackowski wypowiedział się ponownie na temat związany z koronawirusem.
Pandemia COVID-19 (koronawirus) w Polsce: Jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski wypowiedział się ponownie na temat związany z koronawirusem.

Źródło: Radio Zet

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe także polskie gwiazdy bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *