Zbezcześcił pamięć Lecha Kaczyńskiego i zaatakował Macierewicza. Nie wierzyliśmy, że naprawdę to padło

Udostępnij:

Antoni Macierewicz trzy dni temu na portalu Twitter napisał kilka słów w związku z kolejną miesięcznicą katastrofy smoleńskiej. Warto przypomnieć, że już ponad dziesięć lat temu doszło do jednej z największych katastrof lotniczych w historii naszego kraju. Na pokładzie prezydenckiego samolotu znajdowało się 96 osób. Wszystkie w wyniku zniszczenia TU-154 poniosły śmierć w okolicznościach, które do dziś dla wielu osób pozostają jedną wielką niewiadomą.

Jedną z osób, które wykazują starania w wyjawieniu prawdy na temat katastrofy jest Antoni Macierewicz. Poseł PiS w związku z miesięcznicą katastrofy zamieścił post, który niestety spotkał się z uderzeniem chamstwa i nienawiści.

Czytaj też: Cudem przeżył zamach. Gdy odebrał telefon cały jego świat runął

Antoni Macierewicz i katastrofa smoleńska

Antoni Macierewicz w związku z miesięcznicą katastrofy smoleńskiej zamieścił post, który niestety spotkał się z uderzeniem chamstwa i nienawiści. Jedną z osób, które krytycznie podeszły do jego treści był Waldemar Kuczyński, który w chamski sposób odniósł się do publikacji byłego szefa MON.

Obchodząc 40. rocznicę Porozumień Sierpniowych warto przypominać wkład Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Anny Walentynowicz. Pamiętamy również wszystkich innych wspaniałych patriotów, którzy polegli nad Smoleńskiem” – napisał były minister obrony narodowej.

Zobacz również: Masz to w domu lub ogrodzie? Może być warte majątek. Płacą nawet 100 tysięcy złotych za próbkę

Antek, a kuku! Otrzeźwiej! Oni zginęli w katastrofie spowodowanej w ogromnej mierze przez Lecha Kaczyńskiego w skutek jego śmiertelnego grzechu zaniechania. Jak jest Bóg to on musi smażyć się w piekle”stwierdził były minister w rządzie Tadeusza Mazowieckiego.

Antoni Macierewicz trzy dni temu na portalu Twitter napisał kilka słów w związku z kolejną miesięcznicą katastrofy smoleńskiej. Warto przypomnieć...
Antoni Macierewicz trzy dni temu na portalu Twitter napisał kilka słów w związku z kolejną miesięcznicą katastrofy smoleńskiej. Warto przypomnieć…

Źródło: Twitter

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Polecamy również:

Największe polskie gwiazdy bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *