Trzaskowski urządził awanturę w klubie! Czuł się bezkarny. Wszystko się nagrało

Udostępnij:

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski wywołał niemały skandal w jednym z klubów nocnych w stolicy. Jego zachowanie było karygodne.

Rafał Trzaskowski, niedawny kandydat na prezydenta kraju, a także obecny prezydent naszej stolicy wywołał niemały skandal w jednym z warszawskich klubów nocnych. Cała sytuacja zaszokowała wszystkich obecnych. Wiele osób jest zbulwersowanych zachowaniem polityka, który starał się uchodzić za osobę zrównoważoną i opanowaną. Trzaskowski nie może zaliczyć ostatniego czasu do udanych. Najpierw przegrał wybory prezydenckie z dotychczasową głową państwa Andrzejem Dudą, następnie wystąpiła kolejna awaria oczyszczalni Czajka i ścieki z Warszawy są spuszczane do Wisły. Teraz natomiast wyniknął skandal w jednym z klubów nocnych.

Czytaj też: Ważne! Ogromna zmiana wchodzi w życie już od 1 października. Postanowione

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski wywołał skandal w klubie nocnym w stolicy

Rafał Trzaskowski udał się do klubu Paloma nad Wisłą, gdzie urodziny obchodziła jego znajoma. Trzeba tu zaznaczyć, że solenizantka nie wynajęła całego lokalu, a impreza byłą otwarta. Uczestnicy jubileuszu cały wieczór nagabywali DJ-ów, żeby zmienili muzykę, w końcu gdy ich próby nie poskutkowały do akcji postanowił wkroczyć Rafał Trzaskowski. Prezydent Warszawy postanowił powołać się na swój urząd, padły wtedy bardzo nieodpowiednie słowa z jego usta. Na jego nieszczęście wszystko zostało nagrane.

Zobacz również: Wstrząsające kulisy śmierci Ireny Dziedzic

“Od godziny 21 “grupka urodzinowa” regularnie nękała DJ-ów, że muzyka nie taka, że powinna bardziej taneczna. Przewracali oczami i byli bardzo nieprzyjemni. […] Muzyka została wyciszona i doszło do tej dyskusji. Mówili, że oni by chcieli tańczyć, proponowali jakieś porozumienie, nie dało im się wytłumaczyć, że jak idziesz do lokalu, to nie masz wpływu na muzykę. Zostali upomniani, że jakie tańczenie, skoro nikt z nich masek nie ma” – relacjonuje wydarzenia z klubu nocnego Pudelek.

Nagranie z prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim w roli głównej zobaczyć można w całości na portalu Pudelek.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Przerażająca wizja Jackowskiego na temat koronawirusa. To się stanie już w październiku

Zbezcześcił pamięć Lecha Kaczyńskiego i zaatakował Macierewicza. Nie wierzyliśmy, że naprawdę to padło

Wstrząsające słowa Kidawy-Błońskiej. Powiedziała co myśli o wyborcach PiS

, , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *