Patryk Jaki punktuje Lewicę w PE. Padły mocne słowa! (wideo)

Udostępnij:

Patryk Jaki, europoseł z ramienia PiS do Parlamentu Europejskiejego zabrał wczoraj głos na temat kwestii praworządności w Polsce. Nie jest żadną nowością informacja, że Unia Europejska oraz polska opozycja uważają od dłuższego czasu, że wszelki ład prawny w Polsce jest od czasów przejęcia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość regularnie łamany. Na przede wszystkim ten temat głos w Parlamencie Europejskim zabrał europoseł Patryk Jaki, który nie szczędził słów względem politycznych oponentów.

Zobacz również: Masz to w domu lub ogrodzie? Może być warte majątek. Płacą nawet 100 tysięcy złotych za próbkę

Patryk Jaki, europoseł z ramienia PiS do Parlamentu Europejskiejego zabrał głos na temat kwestii praworządności w Polsce

Patryk Jaki wskazał między innymi, że w interpretacji przeciwników polskiego rządu praworządność w Polsce jest naruszana m.in. przez przyjęcie “ustawy antyterrorystycznej”.

Pomimo że wiecie, że są podobne ustawy w innych państwach członkowskich. Po drugie, nominacja sędziów w ten sam sposób jak w Hiszpanii. Czy wiecie, że mianujemy KRS w parlamencie tak samo jak w Hiszpanii. W Hiszpanii wszystko jest ok, ale w Polsce narusza się praworządności. To jest równość? Niemówił poseł PiS.

Były wiceminister sprawiedliwości dodał, że przeciwnikom rządu przeszkadza także konserwatywna stacja telewizyjna w Polsce. Jaki odniósł się również do wątku sędziów w Polsce.

Zakaz działalności politycznej sędziów to rzecz fundamentalna dla niezależności sądów. Państwa zdaniem jest to niezgodne z wymogami praworządności.

Polityk zwrócił także uwagę na manipulacje w związku ze “strefami wolnymi od LGBT”.

Zrobili zdjęcia, wysłali je państwu, a państwo uwierzyli – zwrócił się do obecnych na sali europosłów.

Patryk Jaki, europoseł z ramienia PiS do Parlamentu Europejskiejego zabrał wczoraj głos na temat kwestii praworządności w Polsce. Nie jest żadną nowością...
Patryk Jaki, europoseł z ramienia PiS do Parlamentu Europejskiejego zabrał wczoraj głos na temat kwestii praworządności w Polsce. Nie jest żadną nowością…

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *