Hołownia przekroczył wszelkie granice. Paskudny atak na prezydenta

Udostępnij:

Wybory prezydenckie 2020 już dawno za nami. Mimo wszystko Szymon Hołownia wciąż ma zamiar być aktywny w sferze publicznej. Z tego właśnie względu zdecydował się założyć własną partię polityczną, która ma przetrwać w domyśle do następnych wyborów za trzy lata. W tym celu Hołownia aktywnie komentuje wydarzenia polityczne w kraju. Ostatnio odniósł się do wątku pierwszej podróży prezydenta w tej kadencji. Jego zdaniem będzie to podróż “znowu na kolanach”.

Zobacz również: Masz to w domu lub ogrodzie? Może być warte majątek. Płacą nawet 100 tysięcy złotych za próbkę

Szymon Hołownia atakuje prezydenta, Andrzej Duda nie powinien jechać do Włoch?

Pobyt głowy państwa we Włoszech zaplanowany jest na 23-25 września, kiedy to spotka się z najważniejszymi politykami włoskimi. Będą nimi między innymi prezydent Sergio Mattarella, premier Giuseppe Conte oraz marszałek Senatu Maria Elisabett Alberti Casellati. Prezydent Duda zobaczy się również z papieżem Franciszkiem. Ta ostatnia wizyta nie przypadła za bardzo do gustu dawnemu dziennikarzowi TVN.

Mamy prezydenta, który, jak się dowiaduję, w przyszłym tygodniu będzie uskuteczniał turystykę religijną za nasze pieniądze, bo znowu pojedzie do Watykanu. To jest rzecz, która nie chce mi się zmieścić w głowie. Znowu będzie na kolanach w ramach pełnienia swoich obowiązków realizował praktyki religijne  — ocenił Hołownia.

Nie wiem, co ta wizyta miałaby wnieść w funkcjonowanie państwadodał lider Polski 2050.

Wybory prezydenckie 2020 już dawno za nami. Mimo wszystko Szymon Hołownia wciąż ma zamiar być aktywny w sferze publicznej. Z tego właśnie względu
Wybory prezydenckie 2020 już dawno za nami. Mimo wszystko Szymon Hołownia wciąż ma zamiar być aktywny w sferze publicznej. Z tego właśnie względu

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *