Jackowski zaskoczył wszystkich. Zdradził swój największy sekret

Udostępnij:

Krzysztof Jackowski,  znany jasnowidz z Człuchowa ponownie zaskoczył swoich fanów. Tym razem wizioner zdradził szczegóły dotyczące jego aktualnego związku. Okazuję się bowiem, że małżonka jasnowidza jest od niego młodsza prawie o 20 lat. Do tej pory Krzysztof Jackowski był mało wylewny na temat swojej ukochanej, lecz teraz postanowił zrobić wyjątek i zdradzić na jej temat kilka sekretów.

Zobacz również: Masz to w domu lub ogrodzie? Może być warte majątek. Płacą nawet 100 tysięcy złotych za próbkę

Krzysztof Jackowski,  znany jasnowidz z Człuchowa ponownie zaskoczył swoich fanów

“No i oczywiście spotkaliśmy się. Najśmieszniejsze z tego wszystkiego było to, że mąż powiedział takie jedno zdanie, żebym skończyła to, co zaczęłam, a poznam niedługo kogoś i będę szczęśliwa” – wspominała Katarzyna Gliszczyńska, żona Krzysztofa Jackowskiego w “Dzień Dobry TVN”.

Na temat swojego związku wypowiedział się także sam Jackowski.

“Miałem z tego powodu kompleksy i to bardzo duże. Pamiętam, jak Kasia prosiła, żebyśmy poszli gdzieś do restauracji, do kawiarni, to ja mówiłem ‘nie’. Zawsze sobie wyobrażałem jedną scenę – że któregoś dnia podejdzie jakiś młodzieniec przystojny z kwiatami i powie: ‘Bardzo pana przepraszam. Tak mi się pana córka podoba, chciałbym się przedstawić przy panu” – podkreślał Krzysztof Jackowski w rozmowie z “Dzień Dobry TVN”.

Krzysztof Jackowski,  znany jasnowidz z Człuchowa ponownie zaskoczył swoich fanów. Tym razem wizioner zdradził szczegóły dotyczące jego aktualnego związku
Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz z Człuchowa ponownie zaskoczył swoich fanów. Tym razem wizioner zdradził szczegóły dotyczące jego aktualnego związku

Źródło: ZET

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *