Jest przełom! Solidarna Polska ogłosiła swoje stanowisko względem PiS

Udostępnij:

Michał Wójcik (Solidarna Polska),  wiceminister sprawiedliwości wypowiedział się na temat ostatniej sytuacji w obozie Zjednoczonej Prawicy.

Dziś już raczej nikt nie ma wątpliwości,  że atmosfera w obozie “Dobrej Zmiany” jest bardzo napięta. Apogeum konfliktu nastąpiło po głosowaniu przez sejm ustawy na temat tak zwanej “piątki dla zwierząt”. Z jej zapisami nie zgadzali się koalicjanci PiS,  którzy zagłosowali wbrew dyscyplinie partyjnej. W tej sytuacji losy rządów trzech ugrupowań stanęły pod wielkim znakiem zapytania.

Michał Wójcik (Solidarna Polska),  wiceminister sprawiedliwości wypowiedział się na temat ostatniej sytuacji w obozie Zjednoczonej Prawicy.

Według Michała Wójcika jest możliwość do prowadzenia dalszych rozmów między PiS a obozem Solidarnej Polski. Wójcik podkreśla przy tym, że koalicja wciąż istnieje.

Zobacz również: Masz to w domu lub ogrodzie? Może być warte majątek. Płacą nawet 100 tysięcy złotych za próbkę

Myślę, że koalicja jest i myślę, że znajdziemy porozumienie w ramach tej koalicji, które będzie dobre dla Polski, dla Polaków, porozumienie, które dotyczy projektu, który ma już pięć lat dobrego projektu dla Polski, dla Polaków. Wiele rzeczy udało się zrobić także w zakresie wymiaru sprawiedliwości i to będzie dobry projekt także na kolejne trzy latapowiedział Wójcik w sobotę pytany Radiu Zet o losy koalicji Zjednoczonej Prawicy.

Wójcik jak narazie nie żegna się z pracą w resorcie.

Natomiast ja mogę powiedzieć, że prowadzę normalne czynności, tak jak powinienem to robić, bo pełnię rolę służebną, więc muszę robić to, czym się zajmuję na co dzień. Tu nie ma zmiłuj się mówił minister.

Czytaj też: Szok! Jachira pogrążyła swoje ugrupowanie! Tego jeszcze nie było

Wójcik dodał,  że jego partia jest otwarta na wszelkie rozmowy z PiS.

My jesteśmy oczywiście otwarci, nie widzę tutaj niczego, co by stało na przeszkodzie takiemu spotkaniuzaznaczył wiceszef MS.

Michał Wójcik (Solidarna Polska),  wiceminister sprawiedliwości wypowiedział się na temat ostatniej sytuacji w obozie Zjednoczonej Prawicy.
Michał Wójcik (Solidarna Polska), wiceminister sprawiedliwości wypowiedział się na temat ostatniej sytuacji w obozie Zjednoczonej Prawicy.

Źródło: wPolityce

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *