Kurdej-Szatan zmieszała z błotem fankę głosującą na PiS i Dudę. Ogromne upokorzenie

Udostępnij:

Barbara Kurdej-Szatan została oskarżona przez jedną z użytkowniczek serwisu społecznościowego Instagram, że po zwolnieniu z TVP wżywa się na wyborcach PiS, aktorka odpowiedziała ostro, czy aby nie przesadziła?

Znana aktorka i prowadząca niegdyś programy w TVP, Barbara Kurdej-Szatan dosyć mocno zaangażowała się w kampanię wyborczą Rafała Trzaskowskiego, czego wyraz dawała jasno na swoich profilach w mediach społecznościowych, między innymi w serwisie Instagram. Jeden z jej postów wywołał niemały szum w komentarzach. Jedna z użytkowniczek zarzuciła byłej  gwieździe TVP, że wyżywa się na wyborcach PiS. W tej sytuacji Kurdej-Szatan nie pozostała jej dłużna i zdecydowała się na ostrą odpowiedź.

„Pani Basiu, coś słabo pani trzaskała. Może jeszcze trochę fali nienawiści i hejtu pani chce wylać? Teraz to dopiero ma pani powody! Zresztą, jak pani kandydat, brak inteligencji, więc troszkę szamba trzeba wylać. Zamiast z godnością zejść ze sceny, kiedy go nie chcą” – napisała użytkowniczka Instagrama.

Na ten zarzut prędko zareagowała aktorka.

„Widzę, że pierwsze, co pani zrobiła po ogłoszeniu wstępnych wyników, to weszła do mnie na profil. Ja fali hejtu i nienawiści nie wylewałam i nie wyleję. Natomiast popracuję jeszcze trochę, aby z moich podatków na 500 plus dla pani było”

 – odpowiedziała na zaczepkę Kurdej-Szatan.

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *