Środa zaatakowała Kaczyńskiego i miliony Polaków. Przekroczyła wszelkie granice

Udostępnij:

Magdalena Środa w swoim najnowszym wpisie na portalu Facebook ponownie postanowiła zaatakować PiS, Jarosława Kaczyńskiego oraz beneficjentów programu “Rodzina 500 plus”. To nie pierwsza taka sytuacja, w której w roli głównej postanowiła wystąpić wykładowczyni etyki na Uniwersytecie Warszawskim. Jednak tym razem wpis Magdaleny Środy wywołał jeszcze większe niezadowolenie wśród odbiorców. Czy to już jest typowa mowa nienawiści lewicowych środowisk?

Zobacz również: Masz to w domu lub ogrodzie? Może być warte majątek. Płacą nawet 100 tysięcy złotych za próbkę

Magdalena Środa na portalu Facebook atakuje PiS, kościół oraz beneficjentów programu “Rodzina 500 plus”

Magdalena Środa to zdeklarowana działaczka lewicowa i feministyczna. Od wielu lat nie skrywa się ze swoimi skrajnymi poglądami. Tak było i w tym przypadku. Środa zamieściła na Facebooku wpis na temat PiS, kościoła oraz programu “500 plus”. Stwierdziła w nim między innymi, że “Elbanowscy, Caritas i inne przykościelne rodziny oraz organizacje dostaną niemałe pieniądze na zapładnianie Polek w ramach tradycyjnej rodziny”. To jednak nie wszystko.

500 plus nie przyniosło ani jednego sukcesu demograficznego więc może kościelna propaganda sprawi cud! Miliony z naszej wspólnej podatkowej kasy pójdą więc na kolejną fanaberię PiS marzącej o milionach nowych rodaków (tylko katolików!!) wzmacniających siły zbrojne Macierewicza (bo właśnie zgłosił takie zapotrzebowanie)” – napisała Środa.

Magdalena Środa w swoim najnowszym wpisie na portalu Facebook ponownie postanowiła zaatakować PiS, Jarosława Kaczyńskiego oraz beneficjentów programu...
Magdalena Środa w swoim najnowszym wpisie na portalu Facebook ponownie postanowiła zaatakować PiS, Jarosława Kaczyńskiego oraz beneficjentów programu…

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Kupujesz kurczaki w marketach? Po tym filmie przestaniesz. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Rozpakowała mięso z Biedronki i natychmiast także zaczęła nagrywać. Okropność!

Cudem przeżył zamach. Gdy odebrał telefon cały jego świat runął

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *