Unia Europejska wbija szpilę PiS. Szefowa KE nie pozostawia złudzeń

Udostępnij:

USA i Unia Europejska: “Prawa LGBTQ+ to prawa człowieka” — tak dziś w mediach społecznościowych w nocy napisał Joe Biden, kandydat Demokratów na prezydenta USA. Amerykański polityk w ten sposób odniósł się do słów przewodniczącej Komisji Europejskiej – Ursuli von der Leyen, która w ub. tygodniu mówiła, że “strefy wolne od LGBT to strefy wolne od ludzkości, od wartości humanistycznych i nie ma dla nich miejsca w Unii Europejskiej”. W ten sposób aktualny konkurent Donalda Trumpa okazał, że sprawy mniejszości są również dla niego bardzo ważnym tematem.

Zobacz również: Kurtyna opadła. Danuta Wałęsa zdradziła prawdę o mężu

USA i Unia Europejska: “Prawa LGBTQ+ to prawa człowieka”

Nie spocznę, jeśli chodzi o budowanie Unii równości, Unii, w której można być kim się jest i kochać, kogo się chce, bez strachu i dyskryminacji – mówiła von der Leyen. – Bycie sobą nie jest twoją ideologią, jest twoją tożsamością i nikt nigdy nie może jej odebraćdodała.

Chcę postawić sprawę jasno. Strefy wolne od LGBT to strefy wolne od ludzkości, od wartości humanistycznych i nie ma dla nich miejsca w naszej Uniipowiedziała podczas orędzia Ursula von der Leyen.

Do słów przewodniczącej Komisji Europejskiej odniósł się Joe Biden.

Czytaj też: Szok! Jachira pogrążyła swoje ugrupowanie! Tego jeszcze nie było

Powiem jasno: prawa LGBTQ+ to prawa człowieka – a strefy wolne od LGBT nie mogą mieć miejsca ani w Unii Europejskiej, ani na świecie” – napisał kandydat Demokratów na prezydenta USA.

USA i Unia Europejska: "Prawa LGBTQ+ to prawa człowieka" — tak dziś w mediach w nocy napisał Joe Biden, kandydat Demokratów na prezydenta USA.
USA i Unia Europejska: “Prawa LGBTQ+ to prawa człowieka” — tak dziś w mediach w nocy napisał Joe Biden, kandydat Demokratów na prezydenta USA.

Źródło: Onet

Polecamy także:

Kupujesz kurczaki w marketach? Po tym filmie przestaniesz. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Rozpakowała mięso z Biedronki i natychmiast zaczęła nagrywać. Okropność!

Cudem przeżył zamach. Gdy odebrał telefon cały jego świat runął

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *