Wojciech Mann zaatakował rząd. Internauci mu tego nie darowali

Udostępnij:

Wojciech Mann to były dziennikarz TVP oraz Programu Trzeciego Polskiego Radia. Od niedawna Mann postanowił zaangażować się również w ataki wymierzone w kierunku rządu Prawa i Sprawiedliwości. Znany dziennikarz tym razem wziął na tapetę temat dotyczący przekopu Mierzei Wiślanej. Warto przypomnieć, że jest to jeden z najbardziej istotnych projektów rządu Zjednoczonej Prawicy, lecz nie wszystkim przypadł on do gustu. Można tu mieć na myśli przede wszystkim polityków totalnej opozycji, za którymi w tej retoryce podążają również sprzyjający im dziennikarze oraz celebryci.

Zobacz również: Masz to w domu lub ogrodzie? Może być warte majątek. Płacą nawet 100 tysięcy złotych za próbkę

Wojciech Mann, były dziennikarz TVP zaatakował rząd ws. przekopu Mierzei Wiślanej

Wojciech Mann w mediach społecznościowych postanowił wyśmiać pomysł rządu dotyczący przekopu Mierzei Wiślanej. Niestety poczucie humoru dziennikarza nie udzieliło się wszystkim. Internauci raczej sceptycznie podeszli do nagrania byłego pracownika TVP.

Nie wiem, czy Pani się orientuje, że obecnie na Mierzei Wiślanej mają swoje siedliska zwierzęta z bardzo rzadkiego gatunku, bardzo rzadki gatunek żubra

– mówi Mann.

Nie widziała Pani żubra? Łapy, łeb taki pomarszczony i się chowa do skorupy przestraszony -stwierdził. No żółw przejęzyczyłem się. I to na “żu” i to na “żó” – żółw. Żółwie, proszę Państwa, one wyginają, znaczy wyginowują… – kontynuował.

Syndrom Stanisława Tyma. Starość dla niektórych jest okrutna. – komentowali internauci.

Źródło: Tysol

Polecamy także:

Kupujesz kurczaki w marketach? Po tym filmie przestaniesz. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Rozpakowała mięso z Biedronki i natychmiast także zaczęła nagrywać. Okropność!

Cudem przeżył zamach. Gdy odebrał telefon cały jego świat runął

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *