Spurek zwariowała? Zażądała interwencji Niemiec względem Polski

Udostępnij:

Sylwia Spurek, była europoseł z ramienia ugrupowania Roberta Biedronia wzywa do interwencji względem Polski niemiecki rząd, który już niedługo przejmie prezydenturę w Unii Europejskiej. To nie pierwsza tego typu kontrowersyjna wypowiedź z ust posłanki, która postuluje również rozszerzenie praw zwierząt oraz ograniczenie sprzedaży wyrobów mięsnych. Czy dzisiejsza wypowiedź europoseł nie jest kolejnym przekroczeniem pewnej granicy z jej strony?

Sylwia Spurek, była europoseł z ramienia ugrupowania Roberta Biedronia wzywa do interwencji względem Polski niemiecki rząd

Oczekuję od prezydencji niemieckiej twardych konkretów dot. utworzenia mechanizmu powiązania funduszy UE z praworządnością. Same słowa i deklaracje niewiele znaczą. Rządy Polski i Węgier muszą wreszcie ponieść konsekwencje. Ile jeszcze mamy czekać?napisała Spurek na Twitterze.

Zobacz również: Masz to w domu lub ogrodzie? Może być warte majątek. Płacą nawet 100 tysięcy złotych za próbkę

Ze słowami europosłanki nie zgadzało się wielu Internautów. Oprócz nich wpis polityk został skomentowany również przez Tomasza Jaskółę z Kukiz’15.

Podtrzymuje Pani długie tradycje jurgieltników działających przeciwko własnemu państwu. Tradycja 350 lat zobowiązuje. Tylko proszę pamiętać, że Zaprzaństwo zawsze kończy na marginesie historii. Bo z natury jest wypowiedzeniem Polskości, czyli kodu kulturowego. I tam pani zakończy napisał.

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *