Marcin Najman powiedział co myśli o Trzaskowskim. Padły mocne słowa (WIDEO)

Udostępnij:

Marcin Najman, zawodnik MMA, a w ostatnim czasie również organizacji “Fame MMA” skierował kilka słów w stronę prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego. Bokser nie krył swojej wściekłości względem polityka, którego sposób prowadzenia stolicy kraju z pewnością nie przypadł do gustu Najmanowi. To nie pierwsza tego typu wypowiedź w ostatnim czasie płynąca z ust sportowca, który coraz odważniej wchodzi w świat polityki. Mimo wszystko, czy tym razem nie przekroczył pewnych granic?

Zobacz również: Masz to w domu lub ogrodzie? Może być warte majątek. Płacą nawet 100 tysięcy złotych za próbkę

Marcin Najman, zawodnik MMA, a w ostatnim czasie również organizacji “Fame MMA” skierował kilka słów w stronę prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego

Rafał Trzaskowski nie wszystkim odpowiada jako prezydent Warszawy. Jego rodzaj sprawowania władzy budzi w pewnych kręgach poważnie mieszane uczucia. Do tego grona zalicza się między innymi Marcin Najman, który niedawno skierował do włodarza stolicy kilka mocnych słów. Chodziło dokładnie o mandat, który otrzymał będąc w stolicy. Zawodnik mieszanych sztuk walki wyraźnie miał już dosyć Rafała Trzaskowskiego.

Mam pytanie do prezydenta Warszawy. Odpowiedz mi, człowieku, tylko na jedno pytanie mi odpowiedz: czy ciebie popi* już do reszty?! 250 zł ściągać z ludzi, bo się spóźnili kilka minut do samochodu?! Człowieku, przecież to jest jak ściąganie haraczy, czy ty tego nie rozumiesz?stwierdził wyjątkowo wściekły Najman, mówiąc wprost do Rafała Trzaskowskiego. 

Na dodatek Marcin Najman dodał, że nie zamierza zapłacić kary, bo jego zdaniem wcale nie zawinił. A jaka jest wasza opinia na ten temat?

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *