Feministka Gretkowska atakuje chamsko PiS. Nikt tego dawno w ten sposób nie powiedział!

Udostępnij:

Feministka Manuela Gretkowska to wieloletnia działaczka lewicy, która od dawna jest zanana z niechęci do Prawa i Sprawiedliwości. Teraz do ataku na partię rządzącą skłonił ją wygląd siedziby PiS na Nowogardzkiej, gdzie w ostatnim czasie zapadały najważniejsze sprawy dotyczące przyszłości rządu Zjednoczonej Prawicy. W tej sytuacji Gretkowska nie odmówiła sobie takiej możliwości i postanowiła zaatakować największą partię polityczną w Polsce.

Zobacz również: Masz to w domu lub ogrodzie? Może być warte majątek. Płacą nawet 100 tysięcy złotych za próbkę

Feministka Manuela Gretkowska ponownie zaatakowała PiS

Blaszano-betonowa buda przy Nowogrodzkiej, gdzie rezyduje Kaczyński ma ponoć wbić w suwerenny łeb: jesteśmy skromni i blisko was” – zaczyna swój wpis. – „jesteśmy tak samo brzydcy moralnie”, „skorodowani hipokryzją, pogięci cynizmem jak wy i ta buda”- pisze feministka.

Tak odrażająca, że mogłaby pomieścić na jednym poziomie mentalu sejm, szulernię, agencję towarzyską, całonocny sklep władzy i alkoholi”dodaje.

Gretkowska uważa, że stan budynku odzwierciedla na zewnątrz stan lokatorów.

Ten zlepek postkomuny, syfu, podmiejskiego badziewia nie jest kamuflażem. Jest deklaracją. Przechodząc tamtędy wolałam zawsze iść drugą stroną, jak najdalej od ohydztwa. Rzadko kiedy budowla 1:1 pokazuje na zewnątrz stan lokatorów. Ktoś publicznie zapytał, dlaczego pisowscy są tacy brzydcy. Brzydotą tępoty, nie rysów twarzy” pisze Gretkowska.

źródło: 4mens

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *