Magda Gessler powiedziała co myśli o Polakach. Nie wszystkim się to spodoba

Udostępnij:

Magda Gessler to znana gwiazda stacji TVN i gospodyni programu “Kuchenne Rewolucję”. Restauratorka na piedestale sławy jest już od ponad dekady. Olbrzymią popularność przyniósł jej angaż w stacji TVN, gdzie na co dzień prowadzi kulinarne programy takie jak “Masterchef” oraz kultowe wręcz “Kuchenne Rewolucję”. Na fali popularności gwiazda coraz częściej skłania się ku zdecydowanie bardziej bezpośrednich wypowiedzi. Tak było chociażby w przypadku komentarza na temat postępowania naszych rodaków w sytuacji dokonywania płatności za pewne usługi. Co na ten temat uważa znana celebryrka?

Magda Gessler ostro na temat Polaków

Magda Gessler ma wielkie poważanie wśród widzów stacji TVN oraz także w kręgach polskich restauratorów. W tej sytuacji gwiazda komercyjnej stacji coraz częściej podejmuje się komentarza na tematy, które mogą budzić kontrowersję. Tak było i w dzisiejszej sytuacji. Dlaczego Magda Gessler dała do zrozumienia, że Polacy są sknerami?

Polacy nie umieją dawać napiwków. Jak są pijani, to czasami dają, ale uważają, że fajnie jest nie „tipować”, bo i tak zapłacili za dużo” – powiedziała Gessler.

Są żelazne reguły gry. Jak w Stanach Zjednoczonych nie zostawisz napiwku, to praktycznie nie wyjdziesz z restauracji, żeby ci nie podstawili nogi. Ja zawsze byłam zapraszana przez eleganckich gości i sama również należę do osób wychowanych” – odparła w odpowiedzi na pytanie, czy jej samej zdarzyła się taka sytuacja.

źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *