Młynarska zaatakowała Papieża. “Facet bezcześci sam siebie. Gleba, kajdanki i na dołek”

Udostępnij:

Paulina Młynarska to aktorka i osoba, która od lat bardzo aktywnie wspiera środowiska LGBT. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ córka Młynarskiej to lesbijka, zatem sprawy tego środowiska nie są jej obce.

Na wstępnie warto jednak zaznaczyć, że w ostatnich latach coraz częściej spotkamy się z sytuacjami, w których to celebryci mimo niskich kompetencji starają się być autorytetami w wielu sprawach. Tak było i w dzisiejszej sytuacji.

Paulina Młynarska popiera LGBT

Paulina Młynarska to aktorka znana głównie z tego, że jest znana. Córka Wojciecha Młynarskiego oraz siostra dziennikarki Agaty Młynarskiej od lat bardzo aktywnie wypowiada się na sprawy społeczne. W tej materii nie są jej obce przede wszystkim kwestie dotyczące środowisk lewicowych. Była aktorka zamieściła ostatnio wpis ze zdjęciem papieża Franciszka. Młynarska w swoim stylu zwróciła uwagę na kolorowy krzyż Biskupa Rzymu.

Prokuratura powinna zadziałać. Facet bezcześci sam siebie. Gleba, kajdanki i na dołek bez wody i kontaktu z adwokatem. Pokażcie mu! czytamy w jej wpisie.

Po pewnym czasie celebrytka sprostowała swój wpis.

Trochę czytałam, co Franciszek mówi o wykluczonych i prześladowanych, należących do mniejszości. Mam wrażenie, że inspiruje się niejakim Jezusem z Nazaretu, który głosił kiedyś bardzo ciekawe nauki o miłości i dobroci. Raczej mało znane w Polsce. Polecam! — pisała.

źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *