Frasyniuk znowu zaatakował Kaczyńskiego. Tym razem mocno przesadził

Udostępnij:

Władysław Frasyniuk w ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat prezesa Prawa i Sprawiedliwości. W ostatnim czasie wątek Jarosława Kaczyńskiego w mediach był poruszany wielokrotnie za sprawą ostatnich poważnych przetarć w rządzie. Do końca nie było pewne to, czy z powodu braku jedności w koalicji Zjednoczonej Prawicy nie dojdzie do jej rozpadu. Wówczas media brały pod uwagę kilka scenariuszów. Mimo wszystko koalicja zostaje, lecz rząd czekają niemałe zmiany. Okazuję się bowiem, że w jego skład ma wejść sam Jarosław Kaczyński. Co na ten temat uważa były opozycjonistaWładysław Frasyniuk?

Władysław Frasyniuk na temat prezesa Prawa i Sprawiedliwości

Rozgrywki wewnątrz koalicji rządzącej postanowił podsumować Władysław Frasyniuk. – Z punktu widzenia obywatela to jestem bardzo zadowolony, że Kaczyński będzie rozstrzygał konflikty w grupie przestępczej – powiedział w rozmowie z Dorotą Wysocką-Schnepf z „Gazety Wyborczej”.

Trzymam kciuki, że ten najbardziej ulubiony przez nas, a zwłaszcza przez opozycję, gangster Jarosław wejdzie do środka gangu i będzie musiał zająć się bieżączkąstwierdził opozycjonista.

Frasyniuk prezesa PiS porównał do jednego z szefów grupy pruszkowskiej, co wywołało spore kontrwersje.

Wie pani, on jest trochę jak Pershing, to znaczy on będzie na swoich własnych prawach i wszyscy wiedzą, że dopóki ktoś nie zdecyduje się, żeby go odstrzelić, to jego głos będzie decydującystwierdził Frasyniuk.

źródło: 4mens

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *