Janusz Gajos zaatakował Jarosława Kaczyńskiego. Nikczemne słowa aktora

Udostępnij:

Janusz Gajos w bardzo mocnych słowach wypowiedział się na temat prezesa PiS (Jarosław Kaczyński). Gajos nie od dziś uchodzi za jednego z tych artystów, którzy za dzisiejszą władzą nie za bardzo przepadają. Serialowy odtwórca roli Janka z “Czterech pancernych” zdecydowanie rzadziej wypowiada się na tematy polityczne od swoich niektórych przyjaciół po fachu, lecz za każdym razem jego komentarze odbijają się głębokim echem w mediach. Tak było i w dzisiejszej sytuacji, gdzie artysta w bardzo mocnych słowach nawiązał do Jarosława Kaczyńskiego.

Janusz Gajos kontra Jarosław Kaczyński

Aktualna władza zdecydowanie nie może liczyć na głos poparcia ze strony znanych gwiazd sportu lub aktorów. Są oczywiście od tego wyjątki, lecz zdecydowanie nieliczne. Wśród krytyków aktualnego rządu PiS jest między innymi Janusz Gajos. Znany aktor ostatnio udzielił wywiadu, w którym w mało przyjazny sposób określił Jarosława Kaczyńskiego.

Mały człowiek jednym ruchem ręki podzielił nasz kraj i nas samych na dwie części. To jest zbrodnia. Znamy takie przykłady z historii. W ten sposób powstawały najgorsze sprawy na świecie. Tak powstawało to, co później nazwano hitleryzmem. To takie ordynarne wskazywanie jedną ręką. Jest ci źle? Powiem ci dlaczego: bo ten cię okrada. To straszne, ale działa. Logika, od której włos się jeży na głowie – powiedział Janusz Gajos.

Aktor podkreślił także, że oczekuje rychłej zmiany rządzących.

 Myślę, że wszystkich ludzi, którzy chcieli zmiany, uwiera to samo. Oczekiwaliśmy i chcieliśmy zmiany, która nie nastąpiła. I nie wiemy, dlaczego tak się skończyło. Czy w sposób, jaki zasługujemy, czy może zadziałały jakieś siły, które nam to uniemożliwiły – skwitował Janusz Gajos. 

źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę także o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *