Monika Brodka zaatakowała Przemysława Czarnka. Słaby żart, czy próba ośmieszenia ministra?

Udostępnij:

Monika Brodka zaatakowała nowego członka rady ministrów w rządzie PiS,  którym jest Przemysław Czarnek. Piosenkarka odniosła się niedawno w mediach społecznościowych do wypowiedzi ministra Czarnka na temat aktualnej sytuacji polskiej rodziny. Sam Przemysław Czarnek słynie ze swoich konserwatywnych poglądów w tej sprawie, co nie podoba się lewicowym mediom,  które w negatywnym świetle przedstawiły jego wypowiedź sprzed ponad roku. Korzystając z tej okazji swoje przysłowiowe “5 groszy” postanowiła dorzucić znana piosenkarka.

Monika Brodka zaatakowała Przemysława Czarnka. Słaby żart,  czy próba ośmieszenia ministra?

Przemysław Czarnek przed rokiem na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim zadał pytanie: Co zrobić, żeby uderzyć w rodzinę? Szybko sam na nie odpowiedział: Uderzyć w kobietę i powiedzieć, że jest taka sama jak chłop.

Idź i pracuj, jeździj na traktorze, na kombajnie, ucz się, rób karierę. Kariera w pierwszej kolejności, a później może dziecko. Prowadzi to do konsekwencji tragicznych. Pierwsze dziecko rodzi się nie w wieku 20-25 lat, tylko w wieku 30 lat. Jak się pierwsze dziecko rodzi w wieku 30 lat, to ile tych dzieci można urodzić? To są konsekwencje tłumaczenia kobiecie, że nie musi robić tego, do czego została przez pana Boga powołanamówił wówczas polityk.


Na te słowa polityka zaregowała Monika Brodka.

Idź do piekłaczytamy na relacji piosenkarki.

źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę także o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *