Anna Wyszkoni powiedziała co sądzi nt. Polski. Zaskoczyła tym wszystkich

Udostępnij:

Anna Wyszkoni poparła na portalu Instagram LGBT i przy tej okazji wyraziła swoje negatywne zdanie na temat Polski.

W ostatnich dniach na ulicach polskich miast dochodzi do częstych profanacji oraz awantur. Dotyczą one głównie środowisk LGBT, które na podstawie własnych praw starają się narzucić urojony porządek zgodny z ich punktem widzenia. Przeciw takiemu stanowi rzeczy jest między innymi Polski rząd, który nie ma zamiaru poddać się naciskowi lewicowych środowisk.

Anna Wyszkoni poparła na portalu Instagram LGBT

W ostatnim czasie w polskich mediach i show biznesie można zauważyć trend wśród gwiazd na popieranie środowisk lewicowych, a w tym także LGBT. Niedawno do tego grona dołączyła także Anna Wyszkoni, która na portalu Instagram postanowiła wyrazić swoje przerażenie i jednocześnie wsparcie względem środowisk mniejszościowych.

„Wyjechałam przed 10 dniami, żeby złapać oddech i znaleźć równowagę. Udało mi się to. Niestety, w ostatnich dniach, tuż przed moim powrotem do domu, na nowo poczułam niepokój i smutek” – zaczęła swój wpis Wyszkoni. „Sznurują nam usta, ciskają nami o ziemię, robią z nami co chcą. Bezwzględnie i brutalnie, jak w epoce, która dawno minęła i miała już nie wrócić” – dodała.

„Chciałabym, żeby nasz kraj był wolnością, tolerancją i miłością. Coraz dalej nam do tych wartości. Zawsze będę stała murem za drugim człowiekiem, który, tak jak ja, chce być wolny, szanowany i kochany” – napisała piosenkarka na portalu Instagram.

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę także o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *