Szokujące słowa Korwina o Kaczyńskim. Zaskoczył wszystkich

Udostępnij:

Janusz Korwin-Mikke i Jarosław Kaczyński to dwaj politycy, którzy często są przypisywani po prawej stronie układu politycznego w naszym kraju, lecz mimo tego różni ich bardzo wiele. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że Korwin-Mikke to gospodarczy liberał, który nie za bardzo potrafi zaakceptować cechy państwa stricte opiekuńczego. W tej kwestii jego przeciwieństwem jest prezes Prawa i Sprawiedliwości – Jarosław Kaczyński. Mimo wszystko polityk Konfederacji ma stosunkowo dobre zdanie na temat najważniejszego polityka PiS.

Janusz Korwin-Mikke i Jarosław Kaczyński

Janusz Korwin-Mikke to jeden z najbardziej ekscentrycznych polskich polityków. Przez lata prezesowi partii Wolność można było zarzucić wielokrotne porażki w kolejnych wyborach. Aktualnie ta tendencja została przerwana po ubiegłorocznych wyborach, gdzie Korwin-Mikke wraz z Konfederacją weszli do polskiego sejmu, gdzie od lat zasiada Jarosław Kaczyński. Mimo, że obu polityków dzieli wiele, to ze strony JKM o Jarosławie Kaczyńskim również można usłyszeć pochlebne słowa. Jeden z liderów Konfederacji uważa między innymi, że były premier jest znakomitym taktykiem.

– Ostrzegałem od 30 lat, Kaczyński jest genialnym taktykiem. Wojny może nie wygra, strategiem nie jest, ale każdą bitwę potrafi wygrać – mówił Korwin-Mikke w wideo-czacie. Lider partii KORWiN stwierdził, że program 500 plus to klasyczny przykład korupcji.

– Kaczyński dla siebie nie ukradłby nawet złotówki, natomiast dla partii oczywiście tak. Jeżeli wspomoże partię, to partia uratuje Polskę, walczy z układem itd. Dla partii można oczywiście kraść wszystko. To jest taka moralność – ocenił polityk.

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę także o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *