Maleńczuk ostro o rządzie PiS. Powiedział czemu za nimi nie przepada

Udostępnij:

Maciej Maleńczuk zaatakował PiS. Znany piosenkarz nie od dziś słynie z tego, że za aktualnym rządem Prawa i Sprawiedliwości po prostu nie przepada. Tym razem Maleńczuk postanowił zdecydowanie bardziej dogłębnie odnieść się do licznych pytań dotyczących tego, dlaczego nie popiera rządu i z jakiego powodu ich na każdym kroku krytykuje. Czy jest kiedykolwiek szansa na to, aby popularny muzyk zmienił swoją opinię i stanął po jasnej stronie mocy? Obawiamy się, że jest to raczej nie do wykonania.

Maciej Maleńczuk ponownie atakuje PiS

Maciej Maleńczuk od dawna słynie z tego, że za rządem Prawa i Sprawiedliwości po prostu nie przepada. Piosenkarz udowodnił to kolejny raz w jednym z niedawnych wywiadów. Dlaczego nie darzy sympatią aktualnej władzy?

Ilekroć próbuję krytykować te rządy, tylekroć tak zwani symetryści pytają mnie: a co oni właściwie ci zrobili? A prywatnie właściwie nie zrobili nic, być może tylko dopakowali mi więcej widowni. Człowiek na pewnym poziomie powinien jednak pomyśleć szerzej, i myśląc szerzej to już nie żyje mi się wygodnie – mówił Maleńczuk na łamach „Gazety Wyborczej”.

Nienawidzę PiSu i wszystkiego co oni robią. Dla mnie to jest dwulicowość. Gdyby oni byli szczerzy w tym, mógłbym to przyjąć. Ale im hipokryzja się wylewa uszami. Jak widzę Pana Gowina, który mówi, że co prawda był nieszczęśliwy, ale zagłosował i tak dalej, to jest kipiąca hipokryzja stwierdził Maleńczuk.

źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę także o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *