Widzowie TVP w szoku. Rafał Brzozowski szczerze o LGBT

Udostępnij:

Rafał Brzozowski – gwiazdor TVP i prowadzący takich show jak między innymi “Koło fortuny” oraz aktualnie “Jaka to melodia” w ostatnim wywiadzie wsparł LGBT.

Nie ulega wątpliwości, że tego typu słowa ze strony pracownika telewizji publicznej są olbrzymią rzadkością. Jedyny wyjątek jak do tej pory stanowił Tomasz Kammel, który otwarcie od wielu lat publicznie popiera działania organizacji jaką jest LGBT. Teraz do prezentera TVP dołączył również piosenkarz – Rafał Brzozowski. Jak gwiazdor uzasadnia swoje stanowisko?

Rafał Brzozowski – gwiazdor TVP wprost popiera środowiska LGBT

Rafał Brzozowski stopniowo kształtował swoją karierę w TVP. Najpierw otrzymał propozycję poprowadzenia programu “Koło fortuny”, a dziś jest główną postacią “Jaka to melodia”. Piosenkarz na tematy polityczne wypowiada się bardzo rzadko, lecz ostatnio postanowił zrobić od tego wyjątek. W rozmowie z portalem “Plejada” wypowiedział się na temat środowiska LGBT.

— To są sprawy już polityczne, a ja staram się unikać jakichkolwiek konfrontacji politycznych. I tak troszkę obrywam za pewne sytuacje, chociażby dlatego, że pracuję dla formatów, które są prezentowane w Telewizji Polskiej, a pracuję w rozrywce, która nie ma nic wspólnego z polityką — podkreślił Brzozowski.

— Mam wielu przyjaciół i znajomych, zwłaszcza w świecie artystycznym. To są wspaniali fryzjerzy, styliści, nawet miałem managera, który pochodzi z takiego środowiska. Ja tych ludzi bardzo szanuję i w tym wszystkim widzę człowieka, i to jest dla mnie najważniejsze — dodał.

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę także o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *