Wałęsa odleciał. Były prezydent wierzy w UFO?

Udostępnij:

Lech Wałęsa wierzy w UFO? Były prezydent Polski w ostatnim czasie nie przestaję zaskakiwać swoimi wypowiedziami. Jedna z nich dotyczyła właśnie kosmitów i szeroko pojętej kwestii istnienia UFO. Lech Wałęsa już rok temu przyznał, że podiada własną wiedzę i zdanie na ten temat. Jak sam podkreśla, nie jest ona ani naukowa, ani książkowa. Wiedza Lecha Wałęsy ma pochodzić z jego własnych przemyśleń na ten trapiący ludzkość temat. Co na ten temat uważają internauci? Czy podzielają opinię byłego prezydenta?

Lech Wałęsa wierzy w UFO?

Niecały rok temu Lech Wałęsa ostrzegał ludzi przed podbojem naszej planety przez przybyszówz dalekich zakątków galaktyki, a więc po prostu kosmitów. Już wtedy wielu internetautów nie mogło uwierzyć w to co słyszy. Mimo wielu krytycznych komentarzy, były prezydent nie wycofał się ze swoich słów.

– Ja mam swoje UFO, mój punkt widzenia, nie naukowy, nie książkowy, tylko mój. I ja go przy okazji pewnych zdarzeń jako moje UFO przedstawiłem – mówił były prezydent.

Teraz Lech Wałęsa zachęca do obejrzenia nagrania na temat odległych cywilizacji. Co na to internauci?

– Kompletny upadek, pomyśleć, że jest pan byłym prezydentem i laureatem nagrody nobla. To jest dramat – pisze jeden z nich.
–  Panie Prezydencie…Czasami aż wstyd. Warto by było pomyśleć nad wizerunkiem – dodaje kolejny. 

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Szokujące słowa Korwina o Kaczyńskim. Zaskoczył wszystkich

Widzowie TVP w szoku. Rafał Brzozowski szczerze o LGBT

Żona Trzaskowskiego pogrąża męża. Jej wypowiedź wstrząsnęła Polakami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *