Poważne kłopoty Rafała Trzaskowskiego. Prezydent stolicy brał narkotyki?

Udostępnij:

Michał Dzięba był gościem w programie Piotra Nisztora „Rozmowa Ściśle Jawna w Telewizji Republika, gdzie zdradził, że Rafał Trzaskowski wraz z nim zażywał narkotyki. To jednak nie wszystko. Mężczyzna zdradził także szczegóły na temat innych ekscesów niedoszłego prezydenta Polski. Wygląda na to, że Rafał Trzaskowski nie jedno ma za uszami. Czy taki stan rzeczy doprowadzi do rychłego upadku prezydenta Warszawy? Lista zarzutów pod jego adresem zaczyna się wydłużać.

Michał Dzięba zdradził, że Rafał Trzaskowski zażywał narkotyki

Rafał Trzaskowski ma bardzo poważne problemy. Włodarz Warszawy do niedawna musiał mierzyć się z awarią oczyszczalni ścieków “Czajka”. Niecały tydzień temu na jednej z imprez twardo zażądał zmiany muzyki powołując się na swoje stanowisko. Teraz Michał Dzięba, były członek gabinetu byłego ministra skarbu Aleksandra Grada i dawny współpracownik Donalda Tuska zdradził, że wraz z Trzaskowskim zażywał narkotyki. To jednak nie wszystko. Dzięba wcześniej zamieścił wpis, gdzie uważa, że wiceprzewodniczący Platformy miał romans ze swoją stażystką.

– Moją ambicją było to żeby większą kontrowersję wywołało branie pieniędzy na kampanię niż to, że zażywał narkotyki. To on sam potwierdził w swoim wystąpieniu z końcówki ubiegłego roku gdy ogłosił swoje kandydowanie, które samo w sobie jest też nielegalnym prowadzeniem kampanii – podkreślił Dzięba

– Tak, zażywałem narkotyki z Rafałem Trzaskowskim (…) Powiem szczerze że w Brukseli dostęp do narkotyków jest dosyć liberalny. Kokaina jest też relatywnie dostępna. Rafał Trzaskowski sporadycznie zażywał te narkotyki, on nie jest uzależniony od narkotyków. Zażywanie ich jest jakby wpisane we wzorzec kulturowy Brukseli. Nie pamiętam kto kupował te narkotyki ale to były sporadyczne przypadki – dodał Dzięba.

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Szokujące słowa Korwina o Kaczyńskim. Zaskoczył wszystkich

Widzowie TVP w szoku. Rafał Brzozowski szczerze o LGBT

Żona Trzaskowskiego pogrąża męża. Jej wypowiedź wstrząsnęła Polakami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *