Cejrowski ostro o Tusku. Nie szczędził gorzkich słów

Udostępnij:

Donald Tusk i Wojciech Cejrowski to zdecydowanie dwie postacie znajdujące się po dwóch przeciwnych sobie stronach politycznego kompasu w Polsce. Wojciech Cejrowski mimo, że nie przepada za formą rządów aktualnego rządu Prawa i Sprawiedliwości, to jeszcze bardziej nie potrafi znieść obecności Donalda Tuska w polskiej polityce. Można było się o tym bardzo dosadnie przekonać podczas ostatniego wywiadu znanego podróżnika w TVP. Cejrowski nie szczędził słów krytyki pod adresem Donalda Tuska w związku z jego ostatnią wypowiedzią.

Donald Tusk i Wojciech Cejrowski

Kto rozpowszechnia kłamliwe sformułowanie o „polskich obozach”, szkodzi dobremu imieniu i interesom Polski. Autorzy ustawy wypromowali to podłe oszczerstwo na cały świat, skutecznie jak nikt dotąd. A więc, zgodnie z ustawą… – napisał Donald Tusk.

Wpis Wojciech Cejrowski skomentował w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info.
– Jeśli chodzi o wpis Donalda Tuska, to tak się zachowuje świnia. Podczas wojny było takie powiedzenie: tylko świnie siedzą w kinie – to jest właśnie rodzaj takiej świni – stwierdził podróżnik

Podróżnik następnie dodał także:

 W momencie kiedy matka jest atakowana, to ja jak się nawet nie zgadzam z opiekunem obecnym mojej matki, czyli PiS, to nie pluję w stronę Polski, tylko bronię. Potem się z bratem pokłócę, pobiję. Potem się będzie Platforma z PiS-em tłukła po ryjach. Ale nie teraz.
– Plucie na MATKĘ, nawet jak matka jest pijaczką i bije własne dzieci, to nie pluje się publicznie na własną matkę. Nie robi się tego

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Szokujące słowa Korwina o Kaczyńskim. Zaskoczył wszystkich

Widzowie TVP w szoku. Rafał Brzozowski szczerze o LGBT

Żona Trzaskowskiego pogrąża męża. Jej wypowiedź wstrząsnęła Polakami

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *