Atak Środy na Kingę Dudę. Ostry komentarz feministki

Udostępnij:

Magdalena Środa ponownie w akcji. Tym razem znana feministka zaatakowała córkę pary prezydenckiej. Na temat Kingi Dudy w ostatnich dniach jest bardzo głośno. Jest to przede wszystkim spowodowane jej wyborem na stanowisko doradcy społecznego Andrzeja Dudy. Taki stan rzeczy nie przypadł do gustu opozycji ani szczególnie Lewicy, która poczęła mocno atakować Kingę Dude. Tradycyjnie w tego typu sprawach głos postanowiła zabrać także Magdalena Środa, która krytycznie odniosła się do Kingi Dudy.

Magdalena Środa ponownie w akcji

Mało rozgarnięte, ale urocze dziecko — napisała w mediach społecznościowych Środa. Etyk drwiła z córki pary prezydenckiej nie szczędząc gorzkich porównań.

— Kinga Duda odziedziczyła po mamie gen pasywizmu, po tatusiu gen hucpy. To niepojęte, żeby młoda osoba uwikłana w rodzinny kontekst, a zarazem absolwentka rozmaitych studiów, gdzie zapewne uczyli ją o różnicy między tym, co prywatne i publiczne, dała się wciągnąć w polityczną grę tatusia wyreżyserowaną przez Prezesa, by pokazać narodowi, że nepotyzm jest naszym narodowym dobrem. Mamy trójcę: serwilistyczny prezydent, milcząca żona i posłuszne, mało rozgarnięte, ale urocze dziecko. Szykuje się na jakaś dynastia? — kontynuowała Środa.

— Z Kingą Dudą się wyjaśniło, chodzi o to, żeby mogła latać z tatusiem po świecie i ocieplać jego wizerunek czego nie robi sztywna i niema Agata. Prezydent wymienił towarzyszkę podróży i światowych spotkań na lepszy model — drwiła dalej publicystka.

źródło: ProPolski

Polecamy także:

Szokujące słowa Korwina o Kaczyńskim. Zaskoczył wszystkich

Widzowie TVP w szoku. Rafał Brzozowski szczerze o LGBT

Żona Trzaskowskiego pogrąża męża. Jej wypowiedź wstrząsnęła Polakami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *