To koniec dla Tomasza Lisa. Dziennikarz usłyszał złe wieści od lekarzy

Udostępnij:

Tomasz Lis, redaktor portalu Onet oraz Newsweek Polska w ostatnim czasie miał spore problemy ze swoim zdrowiem. Były dziennikarz TVP przeszedł w zeszłym roku udar. Mimo wszystko bardzo szybko wrócił do dawnej aktywności zawodowej. W tej sytuacji mogłoby się wydawać, że regularna rehabilitacja przywróci dawny stan zdrowia dziennikarzowi. Niestety w ostatnich dniach kontrowersyjny dziennikarz usłyszał przerażający dla niego werdykt lekarza. Z relacji znajomych wynika, że jest mocno załamany.

Tomasz Lis, redaktor portalu Onet oraz Newsweek Polska dalej ponosi konsekwencje choroby

Z relacji mediów jasno wynika, że Tomasz Lis nie mógł uwierzyć w swoje problemy zdrowotne, ponieważ stara się prowadzić zdrowy tryb życia. Od wielu lat regularnie biega i uczestnicy w maratonach, które stanowią jego największą pasję w aspektach sportowych. Niestety teraz będzie musiał zrezygnować ze swojego ukochanego zajęcia. Według lekarza będzie musiał raz na zawsze zapomnieć o wysiłku i ulubionym sporcie.

— Jest załamany. Sport zawsze stanowił ważną część jego życia. Tomek jest cały czas rehabilitowany, wciąż walczy, ale zdał sobie sprawę, że już nigdy nie odzyska pełni sprawności fizycznej — ujawnił znajomy Tomasza.

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Szokujące słowa Korwina o Kaczyńskim. Zaskoczył wszystkich

Widzowie TVP w szoku. Rafał Brzozowski szczerze o LGBT

Żona Trzaskowskiego pogrąża męża. Jej wypowiedź wstrząsnęła Polakami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *