Cejrowski nie wytrzymał. W mocnych słowach zaatakował rząd PiS

Udostępnij:

Wojciech Cejrowski atakuje rząd PiS oraz prezydenta RP, czym tym razem Andrzej Duda naraził się znanemu publicyście?

Wojciech Cejrowski to przede wszystkim znany podróżnik oraz publicysta znany ze swoich katolickich poglądów. Mimo, że Prawo i Sprawiedliwość jest od lat utożsamiane z prawicą, to dla Cejrowskiego tego typu przypisanie aktualnie rządzącej partii nie jest do końca słuszne. Podróżnik wyraził to w jednej ze swoich wypowiedzi podczas marszu obrońców życia. W jego trakcie bardzo skrytykował ostatnie działania prezydenta Polski.

Wojciech Cejrowski atakuje rząd PiS oraz prezydenta RP

Wojciech Cejrowski to publicysta oraz podróżnik, który dał się poznać szerszej publiczności za sprawą przede wszystkim programu “Boso przez świat”. Niestety w ostatnim czasie spotkanie Cejrowskiego w telewizji graniczy wręcz z cudem. Zdecydowanie częściej można posłuchać W.C w radiu lub telewizjach internetowych. Cejrowski bierze także udział w akcjach katolickich takich jak między innymi marsze dla życia. Podczas jednego z ostatnich z nich odniósł się do postępowania aktualnej głowy państwa i rządu w sprawach dotyczących aborcji. Jego zdaniem postępowanie samego prezydenta jest — A w sprawie aborcji zachowanie daleko zbyt miałkie jak dla katolika – mówił Cejrowski.

Podróżnik skrytykował również sporą część polityków PiS, którzy nie głosowali za wprowadzeniem w życie nowych przepisów dotyczących aborcji.

— Do piekła pójdą, jak Pan Bóg nie będzie łaskawy i nie przyśle im księdza, gdy będą w wypadku samochodowym zdychać na poboczu i nie wyspowiadają się i co wtedy?analizował sytuację w telewizji wRealu24.
— Życie to nie jest dalszy plan. Życie niewiniątek to nie jest dalszy plan. Poza tym to była wasza obietnica wyborcza. Więc to jest też część waszego kontraktu z wyborcą, część waszego słowa honoru — podkreślił.

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Przerażające znalezisko przy polskiej plaży. Nie mogli uwierzyć w to co widzą

Tego nikt się nie spodziewał. Szumowski wypowiedział się o powrocie obostrzeń

To może Cię również zainteresować:

Kinga Rusin na wylocie w TVN? Dostała „kopniaka”

Tego nikt się nie spodziewał. Szumowski wypowiedział się o powrocie obostrzeń

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *