Janda ostro do wyborców PiS. Przesadziła tym razem?

Udostępnij:

Krystyna Janda ponownie atakuje PiS oraz Polaków, którzy niedawno podjęli decyzję o zagłosowaniu na ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego. Aktorka od dawna nie kryję swojego rozgoryczenia z powodu drugiej kadencji rządów Prawa i Sprawiedliwości. Aktorka wyraziła to bardzo dogłębnie przy okazji jednego z wywiadów dla tygodnika “Wprost”. To właśnie na jako łamach wypowiedziała się tematy społeczno-polityczne w Polsce. Dlaczego popularna aktorka ma żal do wyborców Prawa i Sprawiedliwości?

Krystyna Janda ponownie atakuje PiS oraz Polaków, którzy niedawno podjęli decyzję o zagłosowaniu na ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego

– Mam poczucie żalu, straconej szansy, zmarnowanej pracy, zawiedzionych nadziei. Myślałam, że wszystko dalej będzie się rozwijało w fantastyczny, otwarty kraj inteligentnych ludzi, nowocześnie i odważnie myślącą młodzież. A mamy państwo, które staje się anachroniczne i absurdalne, nagradza ludzi za to, że się nie uczą, nie pracują, nie rozwijają się – oceniła Janda.

– Jestem zawiedziona. Cóż można zrobić? Jeżeli tak wielu ludzi w tym kraju w ogóle nie interesuje, co będzie dalej, co z przyszłością starych ludzi i dzieci? Czuję się tak, jak wielu mnie podobnych, upokorzona i upokarzana każdego dnia – dodała Janda.

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Szokujące słowa Korwina o Kaczyńskim. Zaskoczył wszystkich

Widzowie TVP w szoku. Rafał Brzozowski szczerze o LGBT

Polecamy również:

Także żona Trzaskowskiego pogrąża męża. Jej wypowiedź wstrząsnęła Polakami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *