Nikczemny atak Tomasza Lisa na Zbigniewa Ziobro. Przesadził?

Udostępnij:

Tomasz Lis zaatakował ministra sprawiedliwości oraz jego ugrupowanie, którym jest Solidarna Polska. Tomasz Lis to jeden z tych dziennikarzy, który już pewien czas temu zdecydowanie opowiedział się po jednej ze stron konfliktu politycznego w naszym kraju. Redaktor naczelny Newsweeka tym razem na cel wziął pośrednio Prawo i Sprawiedliwość, a bezpośrednio ugrupowanie Zbigniewa Ziobry, którym jest Solidarna Polska. Kontrowersyjny dziennikarz w jednym ze swoich felietonów odniósł się do nazw obu partii wchodzących w skład Zjednoczonej Prawicy.

Tomasz Lis zaatakował ministra sprawiedliwości oraz jego ugrupowanie, którym jest Solidarna Polska

Tomasz Lis w jednym ze swoich felietonów odniósł się do nazw obu partii wchodzących w skład Zjednoczonej Prawicy. Jego zdaniem nazwy Prawa i Sprawiedliwości oraz Solidarnej Polski są jawnym szyderstwem.

Jeśli nazwa Prawo i Sprawiedliwość jest kpiną, biorąc pod uwagę praktykę sprawowania władzy przez obecną ekipę, to Solidarna Polska jest już całkowicie jawnym szyderstwem —napisał Lis w „Newsweeku”.

Całkowicie zgadzam się z nim, gdy twierdzi, że toczy się bój o duszę narodu i tożsamość Polski. (…) Ideologię dzielenia, szczucia, wykluczenia. To polityka diabolizowania i dehumanizowania grup przez ten odłam prawicy nielubianych, której towarzyszy na przykład nagradzanie gmin za faszystowskie w swej istocie praktyki.

źródło: ProPolski

Polecamy także:

Szokujące słowa Korwina o Kaczyńskim. Zaskoczył wszystkich

Widzowie TVP w szoku. Rafał Brzozowski szczerze o LGBT

Polecamy również:

Żona Trzaskowskiego pogrąża męża. Jej wypowiedź wstrząsnęła Polakami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *