Wałęsa oszalał?! Namawia Polaków do ostateczności!

Udostępnij:

“Musimy zrobić wszystko, aby jak najszybciej odstawić obecne władze, jeśli nie – to spotkamy się na kryterium ulicznym” – napisał były prezydent Lech Wałęsa. Przez władze PiS słowa Wałęsy zostały odebrane jako podsycanie negatywnych nastrojów w społeczeństwie.

Radosław Fogiel z PiS ocenił, że było to wezwanie do zamieszek i obalenia demokratycznie wybranego rządu. – Można jedynie wziąć poprawkę na to, że nikt już Lecha Wałęsy nie traktuje poważnie – dodał.

Dziś Wałęsa napisał w mediach społecznościowych:

– Ja Lech Wałęsa Proszę wszystkich ludzi walczących i budujących w 1980 roku Solidarność, patriotów Polskich musimy zrobić wszystko by jak najszybciej odstawić obecnie urzędujących w obrębie władz .To co wyprawiają i jak to wyprawiają .To jest niszczenie naszych osiągnięć, to jest przeciw interesowi Ojczyzny.Chcą przejąć sądy, by nie dać się rozliczyć za nadużycia w każdej możliwej dziedzinie.To co głosi prezydent Duda , to co głosi premier Morawiecki,Ziobro i polityk Rydzyk w wielu dziedzinach to perfidna manipulacja i kłamstwa. Mam nadzielę że rodacy nie nabiorą się,i kartką wyborczą to załatwimy i o to Was proszę, jeśli nie to spotkamy się na kryterium ulicznym. –  pisał na Facebooku Lech Wałęsa.

Następnie były prezydent dodał na Twitterze:

“Chcą przejąć sądy, by nie dać się rozliczyć za nadużycia w każdej możliwej dziedzinie. To, co głosi prezydent (Andrzej) Duda, to, co głosi premier (Mateusz) Morawiecki, (Zbigniew) Ziobro (minister sprawiedliwości – red.) i polityk Rydzyk (dyrektor Radia Maryja – red.) w wielu dziedzinach, to perfidna manipulacja i kłamstwa” – napisał były prezydent.

Źródło Onet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *