Szok! Szyicki duchowny i reformator islamu stawia Polskę jako przykład

Udostępnij:

Szyicki duchowny i reformator islamu Mohamad Tawhidi zamieścił w mediach społecznościowych wpis na temat Polski. Według niego, nasz kraj jest bezpieczny. Iman jednocześnie zaznaczył, że chociaż Polska nie jest najzamożniejszym krajem na świecie, lecz jego zdaniem jest “najbogatsza pod względem zdrowego rozsądku”. Wpis z pewnością może być zaskoczeniem dla pewnych środowisk, które w Polsce, lecz również poza granicami naszego kraju kreują bardzo negatywny obraz sytuacji w Polsce.

Szyicki duchowny i reformator islamu Mohamad Tawhidi zamieścił w mediach społecznościowych wpis na temat Polski

Mohamad Tawhidi to szyicki Iman, który w poniedziałek zamieścił wpis na temat Polski. Duchowny nie krył zachwytu względem naszego kraju, co może być olbrzymim zaskoczeniem dla pewnych kręgów.

“Jest tylko jeden kraj na świecie, który odwiedziłem bez ochroniarzy i jakiejkolwiek formy zabezpieczenia: Polska” – napisał. Pod postem zamieścił swoje zdjęcie z wizyty w naszym kraju. Jest na nim ubrany w koszulkę z białym orłem i napisem “Polska”.   

“W Polsce nie ma dosłownie żadnego islamskiego ekstremizmu i terroryzmu. Zero. Zero. Nigdy nie muszę się martwić o swoje otoczenie. Wyglądam zupełnie inaczej niż ludzie, którzy mnie mijają i nigdy nie czułem się bezpieczniej. (…) “Bardzo kocham Polskę i doceniam jej historię walki z nazistami, faszyzmem i innymi ekstremistycznymi ideologiami. Nie jest to najbogatszy kraj na świecie, ale najbogatszy pod względem bezpieczeństwa i zdrowego rozsądku. To jest dla mnie ważniejsze niż ekonomia. – pisał Iman.

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Szokujące słowa także Korwina o Kaczyńskim. Zaskoczył wszystkich

Widzowie TVP w szoku. Rafał Brzozowski szczerze o LGBT

Polecamy także:

Żona Trzaskowskiego także pogrąża męża. Jej wypowiedź wstrząsnęła Polakami

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *