UWAGA: Imam grozi Polsce! „Jeśli chcecie żyć, będziecie musieli…”

Udostępnij:

Jeden z imamów podczas wykładu w Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym w Poznaniu przedstawił wizję dla chrześcijan w świecie rządzonym w przyszłości przez muzułmanów.

Taki scenariusz jest niestety wysoce prawdopodobny, biorąc pod uwagę politykę Europy wobec przybyszów i fakt, że muzułmanie coraz częściej i coraz liczniej angażują się w naszą politykę.

Islamski duchowny powiedział, że jeśli islam zwycięży, to wszyscy chrześcijanie (także ci w Polsce) będą płacić specjalną opłatę, tzw. dżizję, żeby żyć.

Będzie tylko jedna alternatywa. Albo płacisz, albo śmierć. Podobny „system” funkcjonuje już w wielu krajach islamskich, gdzie istnieje widoczna mniejszość chrześcijańska. „Dżizję” płacą na przykład chrześcijanie w Syrii.

W świecie gangsterskim to nazywa się propozycją nie do odrzucenia lub haracz.

To, co powiedział poznański imam jest …

>>>CZYTAJ DALEJ<<<

loading...

41 thoughts on “UWAGA: Imam grozi Polsce! „Jeśli chcecie żyć, będziecie musieli…”

 1. Gdyby wszystkie kraje wprowadziły taką wysoką ‘dżizję’ dla muzułmanów to problem może i sam by się rozwiązał 🙂

 2. Jeśli Islam aspiruje do bycia systemem politycznym a tak jest, to powinien być zdelegalizowany tak jak inne systemy które dopuszczają dyskryminację ze względów religijnych. Narodowy socjalizm jest nielegalny.

 3. WOOOONNNN!!!!!!!! Z POLSKI ŚMIERDZIELE . BRAĆ ICH ZA DUPY I WONN. Dlaczego prezydent i radni Poznania dopuszczają do takich wypowiedzi. U nas w górach nie mogło by to mieć miejsca. Kto i jakim prawem pozwolił tym “ZWIERZĘTOM” wybudować jakieś centrum kultury muzułmańskiej czyli zwierzęcej. Co tam się K…..wa dzieje w tym Poznaniu czy Wy wszyscy macie zarośnięte oczy?

 4. trzeba korwe wywiezc do syrii dosc ich nazucania grozb i zamachow polska mowi nie dla tych gnji ,niech zapytaja turcji jak to sie skonczylo kiedy napadnieto europe i wieden i kto przybyl z odsiecza ,to nie jest swieta wojna to morercy ,zabojcy ,terrorysci i popaprancy ,dosc tolerancji dla tej religi ,dosc poblazania czas by europa sie przebudzila i powstala z kolan ,czas by chrzescijanie z calego swiata polaczyli sie na nowo i miloscia do boga swego oddali mu czesc,Bog jest tylko jeden i jest sedzia sprawiedliwym historia zatoczyła kolo …………!!!!!!!!!!!!!!

 5. Tylu ilu bandziorom zmuszajacym mnie do płacenia haraczu za wiarę zdołam rozpierdolic muzułmańskie łby tyle moje . Amen

 6. To jest chory człowiek i nie ma prawa do tego typu deklaracji. On jest gościem w tym kraju i je wolono mu ogłaszać takich bzdur w imieniu Islamu.

 7. Skoro chcą to powini płacić islamiści za swoją islamską religię. Skoro w Polsce jest większość chrześcijan to mniejszość islamska niech płaci że stąpa po polskiej ziemi. A zwłaszcza taki kasztan jak ten imam. Dobra podpowiedz dla ganksterki na kogo nałożyć myto za to że mogą żyć.

 8. 1. Wystąpić z Shengen.
  2. Wizy dla : Niemców, Francuzów, Szwedów i Muzułmanów bez względu na kraj stałego pobytu.
  3. Za groźby karalne jest pragraf – więc nie cackać się z tym gościem – pudło , a potem deport.

 9. Nie rozumiem całkowicie zakończenia tego artykułu, że dla ludzi głoszących takie wizje nie powinno być miejsca w naszym kraju! Takim pierdu, pierdu, to tego miejsca zrobi się bardzo wiele. Dla takich ludzi nie powinno być miejsca nigdzie na świecie, inaczej, tacy osobnicy nie powinni oglądać słońca i tylko wtedy nie będzie tego typu wizjonerów! Tak samo uważam, że ludzi nie potrafiących sobie poradzić z własną seksualnością powinno się na mocy prawa pozbywać ich klejnotów i to wcale nie kastracją chemiczną, lecz nieodwracalną chirurgiczną!!! Toż starożytność potrafiła sobie lepiej radzić z tymi problemami niż współcześni! Tak, tak; żeby naprawiać świat, to dzisiaj potrzeba eunuchów i to na gwałt!!!

 10. Co taki kaznodzieja robi jeszcze w naszym kraju. Deportować natychmiast za takie wypowiedzi. To jest ewidentna rasistowska teoria zwalczania chrześcijaństwa.

 11. Odrazu powinni go spakować i wysłać gdzie jego miejsce. Groził każdemu Polakowi mojej rodzinnie osobom które kocham i życie bym oddał więc niech islamiści wynoszą się z Polski bo gorzej Bedzie jak Polacy ich wyniosą. Precz z gamoniami!!!!!!!

 12. Wywieźć drania z kraju. Albo uciąć łeb. Żadnego muzułmańskiego dziadostwa. Świnie będę trzymał w domu a nie jakiegoś tam “biednego” uchodźcę.

 13. Czy ten imam Yossof jeszcze jest w Polsce ? Mam nadzieję że swoje “mądrości” głosi już na innym kontynencie.

 14. Działając w imieniu własnym oraz jako dyrektor Muzułmańskiego Centrum Kulturalno – Oświatowego w Poznaniu w nawiązaniu do treści umieszczanych na Państwa portalu informacji dotyczących mojej osoby, działalności Centrum, a także treści odnoszących się do Koranu i postępowania muzułmanów – publikacji z dnia 29 grudnia 2017r, wzywam do usunięcia treści podanych pod linkiem : https://w-locie.pl/index.php/2017/12/29/uwaga-imam-z-poznania-grozi-polsce-jesli-chcecie-zyc-bedziecie-musieli/
  , w terminie 7 dni od otrzymania niniejszego pisma.
  Zwracam uwagę, iż treści zawarte w tych publikacjach są nieprawdziwe i zmanipulowane. Dodaję, że ich dalsze propagowanie, a także umieszczanie kolejnych nieprawdziwych treści spowoduje podjęcie przeze dalszych kroków przewidzianych prawem zarówno w oparciu o przepisy prawa cywilnego (naruszenia dóbr osobistych) jak i prawa karnego – art. 212 k.k., art. 216 k.k., bądź art. 256 par 1 k.k.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *