Angelina Jolie ujawniła, w jakim wieku straciła dziewictwo. Zaskoczeni?

Udostępnij:

Angelina Jolie jest jedną z najbardziej popularnych aktorek na świecie. Sławę zawdzięcza swojemu talentowi aktorskiemu oraz urodzie, która kładzie na łopatki nie jednego mężczyznę.

Jolie od pewnego czasu może się nam głównie kojarzyć z rodziną. 42-letnia aktorka często w mediach pokazuję się ze swoją liczną gromadką dzieci. Dodatkowo Jolie jest bardzo zaangażowana w akcję charytatywne, które mają na celu przede wszystkim ratowanie bezbronnych dzieci w najuboższych krajach trzeciego świata.

Jednak z polskiego  punktu widzenia, można by było powiedzieć, że Angelina Jolie nie zawsze była takim “aniołkiem”. W jednym z niedawno przeprowadzanych wywiadów przyznała się, kiedy doszło do jej pierwszego zbliżenia seksualnego.

Do seksualnego przełomu w życiu Jolie miało dojść, gdy miała zaledwie… 14 lat. Właśnie wtedy jej matka pozwoliła, aby starszy chłopak córki zamieszkał w ich domu. Od tamtej pory aktorka miała żyć z nim „jak mąż z żoną”.

Co szokujące, już dwa lata później młodziutka Jolie odbiła chłopaka swojej matki. Po latach niechętnie zdradzała jednak szczegóły tej znajomości.

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *