Ostra odpowiedź kibiców z całej Polski na LGBT! Lewica w ciężkim szoku

Udostępnij:

W lutym cały kraj obiegła informacja o projekcie warszawskiego ratusza, który zakłada wprowadzenie w życie karty LGBT+. Miałaby ona w swych zapisach zapewniać szereg swobód dla mniejszości homoseksualnych, a w tym między innymi przymusową edukację dzieci w materii swojej seksualności.

Pomysł stołecznego ratusza wzbudził liczne kontrowersje. Nie brakuje głosów, które mówią wprost, że cały pomysł, to jawna ingerencja władz w światopogląd społeczeństwa, a w szczególności dzieci, którym bardzo kontrowersyjna wizja świata środowisk LGBT ma zostać narzucona.

Warto przy tej okazji podkreślić, iż ratusz robi to całkowicie samowolnie, bez jakiegokolwiek pytania w stosunku do chociażby rodziców, którzy zgodnie z konstytucją mają pierwszeństwo decydowania w kwestiach wychowania swoich dzieci. Niestety jak to właśnie widać ratusz Warszawy woli się bawić w ideologię zamiast zająć się kwestiami chociażby inwestycji, które stolica bardzo potrzebuje.

W Warszawie lata rządów Platformy doprowadziły do degradacji sportu. Warszawa mimo statusu stolicy nie posiada ani jednej hali sportowej z prawdziwego zdarzenia. Jako największe miasto w Polsce nie posiada odpowiedniej infrastruktury pod sporty lekkoatletyczne. To jednak nie przeszkadza Rafałowi Trzaskowskiemu w przekazaniu kilkunastu tysięcy złotych na.. doszkalanie w kwestiach wizerunkowych w mass mediach.

Coraz więcej środowisk ma dość takiego stanu rzeczy. Na ich czele stoją między innymi kibice, którzy również poza Warszawą wyrazili swój głęboki sprzeciw wobec promocji ideologii środowisk LGBT.

W pierwszej kolejności swój sprzeciw ogłosili kibice Warszawskiej Legii. Następnie bardzo mocno definiujące stanowisko kibiców banery pojawiły się na stadionach w Gdańsku, Płocku, Białymstoku, Poznaniu oraz Olsztynie. Kibice na forach podkreślają, że to nie koniec ich działań w tej sprawie.

loading...

1 thought on “Ostra odpowiedź kibiców z całej Polski na LGBT! Lewica w ciężkim szoku

  1. Pieśń nad pieśniami, czyli “Sen o Warszawie” jeszcze usłyszymy, a co zobaczymy “przy okazji” to czas POkaże i będziemy to swoim dzieciom i wnukom opowiadać! Z zatargu taką potęgą niejeden będzie miał portki pachnące w kolorach obsranej tęczy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *