PRZEWIDZIAŁ katastrofę Smoleńską. Teraz zapowiedział, że szykuje się DRUGA

Udostępnij:

Smoleńsk wciąż pozostaje dla wielu Polaków zagadką, która do dziś czeka na rozwiązanie. Aktualnie na światło dzienne wychodzą nowe informacje, z których wynika jasno, że jeden z polskich bardzo doświadczonych pilotów przewidział katastrofę, która miała miejsce 9 lat temu.

Badania nad przyczynami katastrofy smoleńskiej wciąż trwają, jak się udało ustalić mediom, jeden z wysoko postawionych polskich wojskowych alarmował o fatalnym przygotowaniu i przeszkoleniu wśród pilotów. Mjr. Szczęsny ostrzegał wiceszefa MON Czesława Mroczka w liście opisującym te zaniedbania.

– Zbliżamy się nieuchronnie do dnia, w którym powtórzy się Casa, albo Bryza albo inna katastrofa lotnicza sprzed Smoleńska – twierdzi.

Szczęsny bez wątpienia zna się na tym, co mówi, na swoim koncie ma przelatane ponad 2000 godzin. 15 stycznia Major Szczęsny ostrzegał szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego, ministra Pawła Solocha, że jesteśmy na prostej drodze do kolejnej katastrofy.

Jak widać, nie pomylił się, ponieważ dopiero co była głośna katastrofa samolotu MIG-29, w której zginął pilot mimo katapultacji. Mjr. Szczęsny ostrzega o…

>>>CZYTAJ DALEJ<<<

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *