To skończy się potężną wojną. Izrael zbombardował sąsiednie państwo. Potężne szkody [WIDEO]

Udostępnij:

Syryjska armia odparła wczoraj w nocy atak powietrzny autorstwa izraelskiego lotnictwa – taką informację podała agencja Sana. Według doniesień mediów celem ataku było lotnisko koło miejscowości Dżibrin oraz przemysłowa strefa Szejch-Hadżar w prowincji Aleppo.

„Izraelska agresja wymierzona była w kilka celów w strefie przemysłowej w mieście Szejch Nadżdżar. Wiele pocisków wroga zostało zestrzelonych” – poinformowała syryjska armia. Zaatakowane zostało również lotnisko Dżibrin.

Na szczęście w wyniku ataku nikt nie został zabity czy ranny, wiele pocisków izraelskich udało się unieszkodliwić. Niestety straty materialne są potężne. Aleppo zostało pozbawione prądu, a część miasta, jak można zauważyć na zamieszczanych zdjęciach w serwisach społecznościowych po prostu płonie.

Nie jest to pierwszy tego typu atak wymierzonych w sąsiednie państwo. Poprzednio dochodziło również do licznych ataków ze strony Izraela, który jest całkowicie głuchy na uwagi ze strony światowej opinii publicznej.

loading...

1 thought on “To skończy się potężną wojną. Izrael zbombardował sąsiednie państwo. Potężne szkody [WIDEO]

  1. Którys z amerykanskich polityków (nie pamietam nazwiska) powiedzial, ze za 10 lat Izraela nie bedzie! I robia wszystko, zeby tak sie stalo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *