SKANDAL! Bojówki totalnej opozycji zaatakowały dom Jarosława Kaczyńskiego! (foto)

Udostępnij:

Dwa sni temu w nocy przed domem prezesa Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu, osoby związane ze środowiskiem  totalnej opozycji, paradowali świętując w ich mniemaniu  halloween. Zgromadzone osoby wykrzykiwali „cukierek albo psikus” i zawiesili na ogrodzeniu domu prezesa Prawa i Sprawiedliwości plakat z napisem: „Ja prezes Kaczyński będę głosował na Tuska”.

Według informacji podanych przez media wynika,  że jedną z osób, która tamtego wieczoru brała udział w zgromadzeniu  przed domem Kaczyńskiego, był mężczyzna, który wcześniej m.in. skakał po pomniku smoleńskim.

Jest to kolejny atak na dom Jarosława Kaczyńskiego. Wcześniej przykład zwolennikom totalnej opozycji dała Klaudia Jachira,  która nagrywała najnowszy swój film.

źródło: wPolityce

1 thought on “SKANDAL! Bojówki totalnej opozycji zaatakowały dom Jarosława Kaczyńskiego! (foto)

  1. w demokratycznym kraju,w usa,mieszkaniec willi otworzylby okno,postawilby na parapecie m-16 i oproznilby kilka magazynkow z gumowa amunicja…chociaz w usa nie znaja ogrodzen , nawet bandyci nie zblizaja sie do trawnikow domostw! pani yachyra,natomiast,dostalaby w dupe,z dubeltowki kaczym/nomen,omen?/ srutem! na drugi raz,drwilaby z kaczora pod palacem kultury…!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *