Szokująca wizja Jackowskiego. Przewidział, że Tusk zostanie…

Udostępnij:

Kolejna szokująca wizja Jackowskiego. Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym wizjonerem w Polsce, z jego pomocy korzysta również policja w odnalezieniu zaginionych osób, jak dotąd jego wizje odnajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Kiedy przedstawił swoją wizję na na temat prezesa PiS wywołała burzę w internecie. Tym razem Wizjoner wypowiedział się temat Donalda Tuska.

Wcześniej stwierdził, że jego pozycja jako przewodniczącego Rady Europejskiej w strukturach wspólnoty zostanie stanowczo osłabiona co się sprawdziło. Następnie powiedział, że kwestia powrócenia na Polską scenę polityczną będzie dla niego bardzo niekorzystna.

Wizjoner podkreślił, że dla Tuska przychodzą bardzo intensywne czasy. Te lata będą wyjątkowo ciężkie między innymi przez poważne zarzut kierowane pod jego adresem. Jackowski nie wyklucza, że wiąże się to z kolejnymi przesłuchaniami w prokuraturze.

Jak widzimy, Donald Tusk ostatnimi czasy ponownie się uruchomił na opozycji. Wzywał opozycję do mobilizacji, dla wielu to znak że chce on wrócić na polską scenę polityczną i przejąć palmę pierwszeństwa w Platformie Obywatelskiej.

Czas pokaże czy wizjoner miał rację.

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *