Alicja Bachleda Curuś i jej nowa miłość. Tego się nie spodziewacie

Udostępnij:
Znana aktorka Alicja Bachleda Curuś podzieliła się ze swoimi fanami zaskakującą nowiną na portalu Instagram, gwiazda postanowiła, że adopcja psa ze schroniska w Los Angeles będzie dobrym pomysłem. Tym bardziej, że tak samo jak Bachleda Curuś jej syn także uwielbia zwierzęta i w przyszłości chciałby zostać zoologiem. Fani są zachwyceni nowym towarzyszem życia gwiazdy filmu “Ondine”. Alicja Bachleda-Curuś od lat próbuję przebić się do szerszej świadomości widzów za wielką wodą. Odniosła na tym polu mieszane sukcesy. Była jedną z gwiazd filmu “Ondine” z 2009 roku, gdzie zagrała u boku przyszłego ojca swojego dziecka Colina Farrella. Ale potem jej kariera nie nabrała takiego rozpędu jak wielu zakładało, mimo to aktorka dalej próbuje swoich sił w Los Angeles, gdzie mieszka na stałe. Czytaj też: Kochała ją cała prawica. Zniknęła i wtedy rozpoczął się jej życiowy koszmar Ostatnio Alicja Bachleda- Curuś pochwaliła się na Instagramie nowym członkiem rodziny, otóż aktorka zdecydowała się na psa i uznała, że adopcja ze schroniska to najlepsze rozwiązanie. Nasza gwiazda od zawsze podkreślała, że kocha zwierzęta i stanowią one dla niej ważną cześć życia. Także, co podkreśliła Bachleda- Curuś jej syn marzy o tym, żeby w przyszłości zostać zoologiem i zająć się pomaganiem zwierzętom. Więc pies w domu to dobry pierwszy krok na tej drodze.

Alicja Bachleda Curuś postanowiła, że lepszym rozwiązaniem niż kupno psa, będzie jego adopcja – teraz to jej nowa miłość

Alicja Bachleda Curuś moja miłość (Ondine) postanowiłą, że adopcja psa to najlepsze rozwiązanie, jej syn jest zachwycony Pokazała foto na Instagram.
Alicja Bachleda Curuś moja miłość (Ondine) postanowiłą, że adopcja psa to najlepsze rozwiązanie, jej syn jest zachwycony Pokazała foto na Instagram.
Fot.: Alicja Bachleda- Curuś, screen/ Instagram
Właśnie obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt, dlatego aktorka podzieliła się faktem adopcji psa na swoim profilu na Instagramie. Szczęśliwą wybranką aktorki jest suczka Luna. Tym gestem gwiazda wspiera inicjatywę walki z przepełnionymi schroniskami dla zwierząt. Aktorka apeluje także do fanów, aby adoptowali, zamiast kupować zwierzęta. Zobacz również: Gąsiewska zupełnie nago! Gwiazda Rodzinka.pl w gorącej sesji? Fani są zachwyceni nowym członkiem rodziny Bachledów i pokochali Lunę niemal momentalnie. Pod zdjęciem na Instagramie posypały się same pozytywne komentarze.
Piękna i te oczka
Co za kochane i wierne oczka
Piękny piesek
źródło: Instagram
Manowska przerwała milczenie! Dopadła ją choroba
Szokujące wyznanie aktora z “Na dobre i na złe”! Zdradził swoje uzależnienie
Gwiazda polskiej muzyki umiera w zapomnieniu. Niegdyś znali ją wszyscy
Magda Gessler szokuje! To dlatego rozstała się z mężem
Rozenek pokazała biust! Granica została przekroczona
“Świat według Kiepskich” miał zniknąć! Choroba dopadła nie tylko Kotysa. To najważniejsza osoba w serialu!
Tagi: Alicja Bachleda Curuś i jej nowa miłość, adopcja psa, Los Angeles, Ondine

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *