“Świat według Kiepskich” miał zniknąć! Choroba dopadła nie tylko Kotysa. To najważniejsza osoba w serialu!

Udostępnij:
Świat według Kiepskich choroba dopadła najważniejszą osobę. To serial, który od wielu at cieszy się sympatią widzów telewizji Polsat. Fantastycznie wykreowane i odegrane postacie występujące w popularnym sitcomie obserwowane są przez setki tysięcy widzów. Żargon jakim posługują się bohaterowie zyskał w niektórych kręgach miano “kultowego”. Mało kto wie, a Świt według Kiepskich o mały włos przestałby istnieć. Kotys choroba, Gnatowski choroba, Świat według Kiepskich online, Świat według Kiepskich Grabowski Serial emitowany z powodzeniem w telewizji Polsat to nie tylko życie bohaterów. Coraz częściej obserwujemy, że również życie prywatne aktorów wcielających się w postacie jest w kręgu zainteresowań. Zarówno media jak i widzowie bacznie śledzą każdy krok artystów. Polecamy przeczytać: Gąsiewska dodała gorące zdjęcie. Pokazała za dużo?

Ryszard Kotys choroba

Zainteresowanie obejmuje zarówno te wesołe jak i tragiczne chwile. Od jakiegoś czasu, fani sitcomu “Świat według Kiepskich” oraz oczywiście media, z niepokojem spoglądają na stan zdrowia serialowego Paździocha (Ryszard Kotys). W zeszłym roku odkryto u niego objawy demencji starczej.

Dariusz Gnatowski choroba

Podobnie było z Dariuszem Gnatowskim, który w sitcomie wcielił się w rolę Arnolda Boczka. W jednym z wywiadów oznajmił wstrząsającą wiadomość o tym, że groziła mu amputacja nogi. Wszystko przez cukrzycę jakiej nabawił się przez niezdrowy tryb życia. Jednak choroba Kotysa czy Gnatowskiego nie są powodem tego, że kolejne emisje serialu wiszą na włosku. Chodzi o najważniejszą osobę, bez której ten serial najzwyczajniej nie ma prawa bytu.

Świat według Kiepskich choroba

Świat według Kiepskich choroba, Kotys choroba, Gnatowski choroba, Świat według Kiepskich Grabowski, Świat według Kiepskich online
Fot.: Ryszard Kotys i Andrzej Grabowski, screen/ YouTube
Mówiono że wielokrotnie z jednego tylko powodu kolejne sezony produkcji Polsat “Świat według Kiepskich” przesuwano. Już wiadomo dlaczego. Wszystko ze względu na chorobę jednego z twórców. Nie był w stanie normalnie pracować, dlatego cała produkcja była rozciągnięta w czasie. Polecamy również: Ostrowska z „Ranczo” przeżyła koszmar. Ujawniła coś przerażającego Obecnie informatorzy wypowiadający się dla portalu Fakt.pl twierdzą, że nie ma powodów do obaw, ponieważ sytuację opanowano, jednakże najwierniejsi fani nadal obawiają się o przyszłość serialu.

“Świat według Kiepskich” Grabowski Kipiel-Sztuka

“Świat według Kiepskich” wyemitowano po raz pierwszy 16 marca 1999 roku. Od początku na antenie telewizji Polsat. Najdłużej grającymi, bo już od pierwszego odcinka są Andrzej Grabowski (Ferdynand Kiepski) oraz Marzena Kipiel-Sztuka (Halina Kiepska). Świat według Kiepskich online możemy oglądać na stronie ipla.tv Najnowsze informacje:
Nie do wiary! Tak wygląda młody Paździoch z „Świat według Kiepskich”
Paździoch i Ferdek do zmiany! Problemy w „Świat według Kiepskich”
Tajner szczerze o nowej dziewczynie Michała. Padły ostre słowa!
Wiśniewski to bankrut! Ujawniono prawdę. To koniec
Kurdej Szatan przerwała milczenie! To dlatego zwolnili ją z TVP

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *